בתוך הוויסקי שלכם: חרקים וצואה

המשטרה פשטה על מזקקה לזיוף משקאות אלכוהוליים במושב גבעתי שבדרום הארץ ונדהמה לגלות מפעל זעיר לייצור משקאות אלכוהוליים שפעל בתוך לול תרנגולים מזוהם. ואם זה לא מספיק - בתוך הבקבוקים נמצאו גם צואת יונים, זבובים וחרקים אחרים

מה מסתתר בתוך הוויסקי? עיבוד תמונה (חדשות 2)

מלצר, יש לי ג'וק במשקה? תעשיית הזיופים הגיעה מזמן גם אל מוצרי האלכוהול ובמשטרה מעריכים כי במאות פיצוציות, ברים ומסעדות ברחבי הארץ מוכרים אלכוהול מזויף.

אתמול נדהמו בלשי המשטרה למצוא מזקקת אלכוהול שפעלה בתוך לא אחר מאשר לול תרנגולות מזוהם במיוחד. בדיקת מעבדה קבעה כי האלכוהול שיוצר במקום מהווה סכנה ממשית לציבור.

בעקבות מידע מודיעיני פשטו בלשי המשטרה על מזקקת אלכוהול שפעלה במושב גבעתי הסמוך לאשדוד. החקירה הובילה את השוטרים אל שני חשודים: ניר ברזילי בן ה-32 מאשדוד ומתן צוברי בן ה-24 ממשוב אמונים, החשודים בהפצת משקאות מזויפים במרכז ובדרום הארץ.

השוטרים שהגיעו למקום מצאו את המזקקה בתוך לול תרנגולים מוזנח ונדהמו לגלות בקבוקי אלכוהול מזוהמים של וודקה ו-וויסקי כשבתוכם צואת יונים, זבובים וחרקים אחרים. האלכוהול המזויף נשלח לבדיקת מעבדה אשר קבעה כי הבקבוקים המזוהמים מהווים סכנה ממשית לציבור.

שכרות או הרעלה?

"בלא מעט מעשי פשע טענו המבצעים כי הם היו תחת השפעת אלכוהול, ולטענתם הם לא היו שיכורים באופן רגיל אלא סבלו מהרעלה של חומרים שונים", סיפר גורם בכיר במשטרה לעיתון "מעריב", כשהוא רומז לקו ההגנה של מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי שנעצר בחשד לאונס תחת השפעת אלכוהול. 

עם פתיחת משפטו של מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי, שנאשם בניסיון אונס, הודה אפרתי לראשונה במעשים המיוחסים לו. אך לצד הודאתו, פרקליטיו של אפרתי מפנים אצבע מאשימה למועדונים שבהם בילה באותו ערב וטוענים: מכרו לו משקאות אלכוהול מזויפים ששיבשו את דעתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק