רדף אחרי הכלב לתוך הים - וטבע

לא בטוח שתושב עתלית בן 63 יסכים לאמרה המפורסמת שחברו הטוב ביותר של האדם הוא הכלב. האיש רדף אחרי כלבו שברח במהלך טיול לתוך הים, לקה בלבו, ופונה במצב קשה לבית החולים רמב"ם בחיפה. למזלו, הוא ניצל לאחר שעובר אורח שהיה במקום הבחין בסימני מצוקה וקפץ לים כדי למשות את אותו

הכלב ברח לתוך הים. אילוסטרציה (רויטרס)

ניסה להציל את כלבו - וטבע: גבר בן 63 שירד הערב לסיבוב עם כלבו האהוב, רדף אחרי הכלב לתוך הים, לקה באירוע לב ופונה במצב קשה לבית החולים.

תושב עתלית בן 63 ואשתו ירדו כמדי ערב לטיול עם הכלב המשפחתי, כשלפתע כלבם השתחרר מהרצועה והחל לברוח. בעליו של הכלב החל לרדוף אחריו בניסיון לתפוס אותו ולאחר מספר דקות של מנוסה, הבחין שהכלב פנה לחוף הים בנווה ים והחל לשחות.

האיש לא ויתר ונכנס למים אחרי הכלב. בזמן שניסה לשחות לעבר הכלב לקה האיש באירוע לב וקרא לעזרה. עובר אורח שהיה במקום הבחין בסימני המצוקה, ונכנס למים כדי למשות את בעל הכלב. כוחות מגן דוד אדום שהוזעקו למקום טיפלו באיש שסבל מאירוע לב ומשתיית מי ים, ופינו אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה. האישה שהייתה עדה למקרה התלוותה אל בעלה לבית החולים.

עדיין לא ברור האם יש קשר ישיר בין ההתרגשות שחווה בעליו של הכלב כשראה אותו נמלט לים, לבין אירוע הלב שחווה. מה שבטוח הוא שאת הטיול המשפחתי הוא סיים בבית החולים, ונותר רק לקוות שגם לכלב שלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק