נינט ובר מצטרפות לצעדת שליט

צעדת שליט מקבלת היום חיזוק משמעותי: הדוגמנית בר רפאלי, הזמרת נינט טייב ומפורסמים אחרים יגיעו לצעוד עם משפחת שליט ומאות המפגינים ביומה השישי של הצעדה. המארגנים מקווים שלאחר נאום רה"מ אמש, רבים יצטרפו היום למשפחת שליט ולמטה המאבק. בערב: קבלת שבת בקיסריה

משפחת שליט לא תצעד לבד: בר רפאלי, נינט טייב וסלבריטאים נוספים יצטרפו היום לצעדת שליט. ככל שמתקדמים לאזור המרכז, תופסת הצעדה למען שחרור של החייל החטוף תאוצה. אנשים רבים, ובהם גם פרצופים מוכרים ממסכי הטלוויזיה מגיעים לצעוד ולתמוך.

הדוגמנית הישראלית המצליחה ביותר בעולם, בר רפאלי, החליטה לשים את הדוגמנות בצד ולפחות ליום אחד לבוא להפגין תמיכה במשפחת שליט ובמאבק להחזרת החייל החטוף. אליה תצטרף גם נינט טייב ועוד מפורסמים. רפאלי תצטרף לצועדים ביומה השישי של הצעדה, בו יצאו מקיבוץ מעברות בעמק חפר, לכיוון נתניה וקיבוץ שפיים.

"אני כמו כל עם ישראל, מקווה שזה יעזור שם למעלה אצל הקודקודים ויפתח להם את הלב", אמרה הבוקר נינט טייב לחדשות 2 באינטרנט. "בכל מחיר גלעד צריך לחזור הביתה. הוא היה צריך לחזור כבר מזמן. הצעדה הזאת זה מאוד חשוב וכמה שיותר אנשים שיצטרפו ויביעו תמיכה במשפחת שליט - יותר טוב".

לקראת ההגעה למרכז: תקווה שעוד אנשים יצטרפו

במטה המאבק מקווים שמאות אזרחים יצטרפו היום לצעדה ושנאומו של ראש הממשלה אמש, יגרום לרבים לבוא ולתמוך במשפחה. נינט ובר לא יהיו המפורסמות הראשונות בצעדה: ביום שלישי האחרון הצטרף גם הזמר אייל גולן לצועדים וליווה את המשפחה ביום השלישי למצעד המחאה.

המארגנים מקווים שלקראת ההגעה לאזור המרכז תצבור "צעדת גלעד" תאוצה, ויותר אנשים יבואו למחות למען שחרורו של גלעד שליט משבי החמאס.

4 שנים בלי גלעד - סיקור מיוחד:

שליט: "נתניהו, הקשב לקולות העם"

נתניהו: "חושב גם על אלה שעוד יירצחו"

משפחות אסירי חמאס בעד אביבה שליט

חאלד משעל: נחטוף עוד חיילים

אביבה שליט: "הדרך שלנו לירושלים היא הנכונה"

נתניהו: לבי עם גלעד שליט ועם משפחתו

נועם שליט: "קורא למי שאכפת לו מגלעד - שיצטרף"

סקר חדשות 2: 74% בעד מהלכי משפחת שליט

חמאס: "גלעד שליט לא נמצא בכלא"

שטייניץ: לא נשחרר את שליט בגלל צעדה

ישראל מציינת 4 שנים לחטיפת שליט  

מיוחד: הצעדה למען גלעד מהאוויר