כבאי נפצע קשה בשריפה סמוך לכפ"ס

צוות הכיבוי של תחנת כפר סבא הוזעק הערב לאחר שהתקבל דיווח על שריפה שפרצה סמוך למפעל פלסטיק ביישוב נווה ימין שליד כפ"ס. צוות כיבוי שהגיע למקום החל לפעול לכיבוי השריפה, כשלפתע התפוצץ בלון גז שהיה במקום. אחד הכבאים נפצע קשה כתוצאה מהפיצוץ וחברו נפצע קל. הוא נפגע בפנים והאש פשוט עטפה אותו", סיפר חברו

"הכבאי בער כולו". אילוסטרציה (חדשות 2)

כבאי אחד נפצע קשה וכבאי נוסף נפצע קל כשניסו להשתלט על שריפה שפרצה בשטח קוצים במושב נווה ימין הסמוך לכפר סבא. השניים נפצעו כשמיכל גז שהיה במקום התפוצץ. הם פונו לקבלת טיפול בבית החולים מאיר בכפר סבא.

"הכבאי שנפגע היה ממש צמוד אלי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יוני בליך, דובר שירותי הכבאות של אזור השרון שהערב לא שימש בתפקידו כדובר, אלא לקח חלק בפעולות הכיבוי. "הוא נפגע בפנים והאש פשוט עטפה אותו. הוא בער כולו", הוסיף בליך בזעזוע. הכבאי נפגע בפניו ובידיו גם כתוצאה מהידף חלקים שהועפו לעברו כתוצאה מהפיצוץ.

הערב הוזעק צוות הכיבוי של תחנת כפר סבא לאחר שהתקבל הדיווח על השריפה, שפרצה בשטח פתוח סמוך למפעל לפלסטיק, בסמוך לשטח עם מכולות ובתוכן ציוד רב וחומרים מסוכנים. לפתע, התפוצץ בלון הגז כאשר הכבאים היו בסמוך. לא היו נפגעים נוספים בתקרית.

השריפה לא פרצה אמנם בתוך המפעל, אך מאחר שהייתה שם פסולת פלסטית נוצר עשן סמיך באזור", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר שירותי הכבאות הכללי יורם לוי.