צפו: לידה במכונית מול המצלמות

בבית החולים קפלן ברחובות נולד תינוק בריא ומאושר. אלא שהאירוע הזה לא התרחש בחדר הלידה, אלא במכונית. "זו לידה טבעית, ממש כמו שרצינו", מתלוצץ האב המאושר. צפו בתמונות מהלידה המרגשת שתועדה במצלמות האבטחה

משפחת דור מקיבוץ גבעת ברנר לא מפסיקה לחייך מאז התרחבה הבוקר, כשבן חדש בא לעולם. אבל הלידה הזו הייתה רחוקה מלהיות רגילה. רחל ילדה במכונית בפתח בית החולים, כשמצלמות האבטחה מתעדות את ההתרחשות.

המכונית המשפחתית נעצרה סמוך למאבטח,ים כשבתוכה האם כבר ראתה את ראשו של התינוק בחוץ. אור יבעלה והמאבטחים הזעיקו את צוות חדר המיון, שמיהרו למכונית. אבל התינוק הקדים את כולם, ויצא לאוויר העולם. רחל והרך הנולד פונו במהירות לחדר המיון, כשבינתיים, האב אורי שלף את המצלמה ותיעד את הרגעים המרגשים.

אורי המאושר, גיאולוג במקצועו, תמיד חלם להיות מיילד. היום הוא התקרב להגשמת החלום הזה. "עכשיו אני יודע מה לעשות בלידה השלישית", הוא מציין.

רוצים לקבל עדכונים על אירועים מיוחדים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במשפחת דור מספרים שרותם, האח הבכור נולד בניתוח קיסרי אחרי 20 שעות של צירים קשים. אחיו, שנולד היום בריא במשקל שלושה קילוגרמים, הזדרז לצאת והעדיף את המושב האחורי של המכונית על פני המיטה בחדר הלידה. "זו לידה טבעית ממש כמו שרצינו", מתלוצץ אור.

בימים אלה מיישמים בקפלן תכנית בשם "רפואה קרובה", שמיועדת בין היתר לקיצור זמני השחרור מהמיון. בנם של רחל ואורי לא ידע, כנראה, שלידות מחוץ לחדר המיון - הן לא חלק מהתכנית הזו.