פשקוויל המונדיאל שכובש את הרשת

אם תהיתם כיצד אפשר לסקר את משחקי המונדיאל בשפה חסידית, פשקוויל חדש וסאטירי שרץ באינטרנט מדגים זאת בהצלחה. "היכונו למערכה הכבדה ארגנטינ"ע – גרמני"א, שתתקיים אי"ה ביום שלישי פעמיים כי טוב", נכתב בלהיט החדש שכובש את הרשת

הפשקוויל שמשתלט על הרשת (חדשות 2)

מכורי המונדיאל מצאו דרך נוספת ומקורית במיוחד להביע את ההתרגשות ממשחקי שמינית הגמר האחרונים. פשקוויל חדש שנכתב ברוח הכדורגל הפך ללהיט באינטרנט, בשפה חסידית ומנוסחת להצמיד גם אתכם למסך לקראת המשחקים הבאים.

"נצחו מצוקים את אראלים בפענדלים!!!", נכתב בפשקוויל. "אמש פרצו פרחי לונדון הקדושים את שערי העמלקים מארץ גרמניע. ולנגד עיני קהל עצום ורב עבר כדור הקודש את תחום שבת של זה העומד פתח השער", נכתב.

בנוסף נכתב: "הללו פנו לערכאות שהולכים אחר חוקות הגויים של פיפ"ע ימ"ש ופסלו שער תורתנו הקדושה בבחינת 'עיניים להם ולא יראו'. וכמעשה אותו זמרי המתקרא מראדונע, אשר החטיא את השער ואת הרבים וירם יד בפוטבוע"ל".

לסיכום, גם מכינים את הצופים לקראת המשחק הגדול הבא שמתקרב: "היכונו למערכה הכבדה ארגנטינ"ע - גרמני"א, שתתקיים אי"ה ביום שלישי פעמיים כי טוב (שבת למניין הגויים)". רק כדי להבהיר את חשיבות האירוע הוסיפו: "ציווה האדמו"ר להצטייד ברימוני עשן ובאותו תשמיש קדושה המשלח בגויים את הצדעה הפרענקית הנקראת ווביזעל"ה".