בנו של משה פייגלין נפצע קשה בתאונה

בתאונה שאירעה הערב בין שני כלי רכב בסמוך ליישוב אלפי מנשה, נפצע קשה בנו של משה פייגלין בן ה-16 ו-3 נוספים נפצעו קל. הפצועים פונו לבתי החולים שניידר בפתח תקווה ומאיר בכפר סבא

תאונת דרכים קשה, הערב בשומרון: בנו של משה פייגלין נפצע הערב אנוש ושלושה נוספים נפצעו קל, בתאונת דרכים בין שני כלי רכב ליד היישוב אלפי מנשה. עם זיהויו של הבן, דוד יוסף פייגלין, בנו בן ה-16 של ראש קבוצת "מנהיגות יהודית" בליכוד, נמסרה הודעה לבני משפחתו. 

התאונה התרחשה לאחר שרכב יונדאי ביצע פניית פרסה מבלי לתת זכות קדימה ופגע ברכבם של הפצועים. כוחות מד"א ירקון שהועזקו למקום העניקו לפצועים טיפול ראשוני בשטח, ולאחר מכן פינו אותם לבית החולים בילינסון בפתח תקווה ומאיר בכפר סבא.

מאוחר יותר הערב הועבר בנו של פייגלין לניתוח דחוף במרכז לרפואת ילדים בבית החולים שניידר בפתח תקווה. הנער סובל מפגיעת ראש, והרופאים מנתחים אותו בשעה זו. 

מחקירה ראשונית עולה כי חברו של פייגלין שנהג ברכב שבו ישב דוד פייגלין, איבד את השליטה על המכונית מסיבה שאינה ברורה והתנגש בעמוד תאורה. רכב שלא הספיק לעצור בזמן התנגש בהם בעוצמה.

בסוף השבוע: בנו בן ה-15 של השופט נהרג בתאונת דרכים

ביום שישי נהרג צעיר בן 15 בתאונת דרכים בצומת גוש עציון, ובמוצאי שבת הותר לפרסום כי ההרוג הוא אמיתי רון, בנו של שופט בית משפט השלום בירושלים, השופט אלכסנדר רון. למרבה האירוניה, גם הנהג הפוגע - הוא בנו של שופט.

רון, בן 15 וחצי, נפגע בזמן בצעד ברגל על שול הדרך, לאחר שמכונית שעברה במקום סטתה לפתע ממסלולה והתנגשה בו בעוצמה רבה. הוא הועבר במצב אנוש לבית החולים הדסה עין כרם, שם כעבור כמה שעות נפטר מפצעיו.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק