ההרוג בתאונה בגוש עציון: בנו של שופט בית משפט השלום בי-ם

הנער בן ה-15 שנהרג אתמול מפגיעת רכב בצומת גוש עציון הוא אמיתי רון, בנו של שופט בית משפט השלום אלכסנדר רון - כך הותר הלילה לפרסום. הנהג הפוגע גם הוא בן של שופט המכהן בבית הדין הצבאי לערעורים. מחקירתו עולה כי סטה ופגע ברון בזמן שהפעיל את הרדיו ברכב. מחר הוא ייחקר שוב בחשד לגרימת מוות ברשלנות

הלילה הותר לפרסום שהנער שנהרג אתמול בתאונת הדרכים בשעות אחר הצהריים בצומת גוש עציון הוא אמיתי רון, בנו של שופט בית משפט השלום בירושלים, השופט אלכסנדר רון. למרבה האירוניה, גם הנהג הפוגע - הוא בנו של שופט.

רון, בן 15 וחצי, נפגע בזמן בצעד ברגל על שול הדרך, לאחר שמכונית שעברה במקום סטתה לפתע ממסלולה והתנגשה בו בעוצמה רבה. הוא הועבר במצב אנוש לבית החולים הדסה עין כרם, שם כעבור כמה שעות נפטר מפצעיו.

בני משפחתו, המתגוררים בהתנחלות אלון שבות באזור גוש עציון, ביקשו להימנע מפרסום שמו במהלך סוף השבוע כדי שתינתן האפשרות להודיע למשפחה המורחבת על דבר מותו לפני הפרסום בכלי התקשורת.

החשד: גרימת מוות ברשלנות

הנהג שפגע בנער הוא בנו של אלוף משנה אהרון משניות, המכהן כשופט בבית הדין הצבאי לערעורים. מחקירת בוחני התנועה של משטרת מחוז שי עולה כי הנהג הפוגע הסיט את תשומת ליבו בזמן הנסיעה כדי לטפל במכשיר הרדיו של מכוניתו ולא הבחין שהמכונית סוטה ממסלול נסיעתה.

הנהג הפוגע שעוכב במשטרה לאחר התאונה שוחרר עם צאת השבת לביתו. מחר הוא יזומן לחקירה נוספת, כשהפעם החשד שמועלה נגדו הוא גרימת מוות ברשלנות.