בן 25 קפץ מהמזח לכנרת ונפצע קשה

צוות מד"א שהוזעק בשעות הצהריים לטיילת בטבריה מצא צעיר בן 25 ללא דופק וללא נשימה, לאחר שככל הנראה קפץ למי הכנרת מהמזח וטבע. בתום פעולות החייאה ממושכות פונה הפצוע במצב קשה לבית החולים פוריה בטבריה כשהוא מונשם

חוף הכנרת, ארכיון (חדשות 2)

צעיר בן 25 שקפץ בשעות הצהריים ממזח הטיילת בטבריה למי הכנרת, טבע ופונה במצב קשה כשהוא מונשם לבית החולים. עדי ראייה לאירוע סיפרו כי לאחר שהצעיר קפץ למים הבחינו חבריו שהוא נעלם והזעיקו במהירות את כוחות ההצלה.

צוות מד"א-ירדן שהגיע למקום ביצע פעולות החייאה ממושכות בצעיר, ובסיומן פינה אותו לבית החולים פוריה בטבריה. מתנדב מד"א-ירדן ברק ויטנברג שטיפל בצעיר סיפר לחדשות 2 כי הצעיר הוצא מהמים ככל הנראה על ידי עוברים ושבים שהיו במקום.

"הוא הוצא מהמים ללא דופק וללא נשימה", מספר ויטנברג, "ביצענו פעולות החייאה מתקדמות במשך 20 דקות". לדבריו, לאחרשהצליחו להחזיר את הדופק של הפצוע, הוא פונה במצב קשה לבית החולים.

אמש: בן 27 טבע למוות 

צעיר בן 27 מבאר שבע, שככל הנראה היה בגילופין, טבע אמש למוות בחוף בלתי מוכרז באשקלון. רק לאחר חיפושים נרחבים אחריו במהלך הלילה, נמצאה גופתו, וצוות מד"א קבע את מותו.

במשטרה מעריכים כי חבורת הצעירים עמה נמנה הצעיר, שתתה בטרם נכנסה למים בשעת לילה מאוחרת. בעודם במים, הבחינו לפתע הצעירים כי חברם נעלם ולא הצליחו לאתרו. הם יצאו מהים והזעיקו את המשטרה - שהחלה בסריקות אחריו. גם מסוק הוזנק לאוויר, וכוחות השיטור הימי הוזעקו אף הם.

בתום מספר שעות של חיפושים, נמשתה גופתו של הצעיר. לאחר מאמצי ההחייאה, נאלץ רופא של מד"א לקבוע את מותו.