שבת של ים? גשם ירד מהצפון ועד ירושלים

רק השבוע נמדדו יותר מ-35 מעלות ברחבי הארץ, אך הבוקר התעוררו תושבי הצפון והמרכז למזג אוויר שונה: גשמים מקומיים ירדו מחיפה ועד ירושלים. הסיבה: הירידה הניכרת בטמפרטורות ביומיים האחרונים ואוויר קר שהגיע מהצפון. אך לא לדאוג: השרב חוזר כבר ביום ג'

לא התבלבלתם. ירד גשם (חדשות 2)

מי מביננו שהתעורר הבוקר לקול טיפות בחלונות ביתו, לא התבלבל: גשמים מקומיים קלים ירדו בשעות הבוקר המוקדמות במספר ערים באזור הצפון, המרכז ואף ירושלים. בהתחשב בעובדה שרק לפני כמה ימים נרשמה במספר מקומות בארץ טמפרטורה של 35 מעלות, מדובר במקרה יוצא דופן למדי.

בתל אביב וסביבתה, בחיפה, נתב"ג וירושלים דווח הבוקר על ידי השירות המטאורולוגי על גשמים מקומיים קלים, שלא הגיעו לכדי מילימטר אחד. עם זאת, ולמרות שהתופעה מוכרת וחוזרת על עצמה כמעט מדי שנה, ניתן לומר כי הגשמים הללו לא היו צפויים בשבוע חם כל כך.

השרב חוזר - באמצע השבוע

הסיבה לטפטוף נובעת מהירידה הניכרת שחלה ביומיים האחרונים בטמפרטורות ואוויר קר שחודר לאזורנו מהצפון. מזג האוויר בהמשך היום צפוי להיות מעונן חלקית, כאשר עדיין קיים סיכוי שימשיך לטפטף באזור החוף - מהצפון ועד הדרום. עם זאת, מזג האוויר בהחלט נוח ומתאים לטיולים.

מחר לא צפוי שינוי מהותי במזג האוויר, והטמפרטורות תהיינה נוחות לעונה. ביום שני תחול התקררות קלה, אך מזג האוויר ימשיך להיות נוח. רק ביום שלישי צפויה עליה בטמפרטורות, שעשויה להתפתח בהמשך השבוע לתנאי שרב. 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק