אשקלון: בן 27 שתה עם חבריו - וטבע למוות בים

הצעיר, תושב באר שבע, ככל הנראה נכנס לחוף בלתי מוכרז באשקלון יחד עם חבריו, אחרי שהחבורה שתתה משקאות אלכוהוליים. לפתע, נעלם בים, וחבריו הזעיקו את כוחות ההצלה. בתום מספר שעות של חיפושים נמשתה גופתו מהמים. אתמול: בן 34 טבע למוות בבת ים

הים ממשיך לגבות קורבנות. ארכיון (חדשות 2)

הים ממשיך לגבות קורבנות: צעיר בן 27 מבאר שבע, שככל הנראה היה בגילופין, טבע הלילה למוות בחוף בלתי מוכרז באשקלון. רק לאחר חיפושים נרחבים אחריו במהלך הלילה, נמצאה גופתו, וצוות מד"א קבע את מותו.

במשטרה מעריכים כי חבורת הצעירים עמה נמנה הצעיר, שתתה בטרם נכנסה למים בשעת לילה מאוחרת. בעודם במים, הבחינו לפתע הצעירים כי חברם נעלם ולא הצליחו לאתרו. הם יצאו מהים והזעיקו את המשטרה - שהחלה בסריקות אחריו. גם מסוק הוזנק לאוויר, וכוחות השיטור הימי הוזעקו אף הם.

בתום מספר שעות של חיפושים, נמשתה גופתו של הצעיר. לאחר מאמצי ההחייאה, נאלץ רופא של מד"א לקבוע את מותו.

אתמול: בן 34 טבע בבת ים

אתמול בשעות הערב טבע למוות גבר בן 34 בחוף הגולשים בבת ים לאחר שטבע. כוחות מד"א ממרחב איילון שמיהרו להגיע למקום וניסו לבצע בו פעולות החייאה. לאחר דקות ארוכות בהן ניסו החובשים לייצב את מצבו, קבע רופא את מותו.

בשירות המטאורולוגי שבים ומזהירים היום כי בשל מזג האוויר ההפכפך מומלץ שלא להתרחץ בחופי הים התיכון, ואם כן עושים זאת - להתרחץ אך ורק בחופים מוכרזים שבהם קיים מציל.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק