צוללי זק"א חילצו אדם מהביוב

אדם בשנות ה-60 לחייו נכנס לנחל מזוהם סמוך לאתר הפסולת בחירייה. עוברי אורח שהבחינו בו, הזעיקו את המשטרה ואת יחידת הצוללים של זק"א, שהחלו בפעולת החילוץ - אך נתקלו בהתנגדות מצדו. "הוא כנראה לא היה מודע למעשיו", אמר מפקד יחידת הצוללים של זק"א. בסופו של דבר חולץ האדם והועבר במצב בינוני לבית החולים שיבא

אדם חולץ מהביוב בת"א (חדשות 2)

יחידת הצוללים של זק"א מטפלת באירועים רבים של חילוץ, בדרך כלל בחופי הים. היום נקרא צוות של היחידה לטפל בטביעה של גבר בשנות ה-60 לחייו בנחל מזוהם ברחוב דרך לוד בתל אביב, הסמוך לאתר הזבל בחירייה.

מפקד יחידת הצוללים של זק"א, חיים אוטמזגין, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על פעולת החילוץ המוצלחת של אנשי היחידה. "קיבלנו קריאה של אזרחים שראו אדם טובע בנחל מלא ביוב. כאשר הגענו למקום יחד עם כוחות המשטרה ניסינו לתקשר איתו ולבקש ממנו לצאת מהנחל, אבל אז הבנו כי ככל הנראה מדובר באדם שאינו מודע למעשיו".

אוטמזגין הוסיף כי לאחר שהבינו כי חייו של אותו אדם נמצאים בסכנה, נכנסו הצוללים לנחל וחילצו את אותו אדם משם - בניגוד לרצונו. "נאבקנו בו על מנת לחלצו", תיאר, "פלג גופו התחתון כבר היה אכול מבקטריות ודגים שנמצאים בנחל". בסופו של דבר פונה האדם לבית החולים שיבא בתל השומר במצב בינוני.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק