צפו: מסלול הצעדה למען גלעד שליט - מהאוויר

בני משפחתו של החייל החטוף גלעד שליט החליטו להסיר את הכפפות במחאתם למען שחרורו של גלעד. ביום ראשון תצא תהלוכה מבית המשפחה במצפה הילה ועד בית ראש הממשלה בירושלים. צפו במסלול הצעדה שתארך 12 ימים - ממעוף הציפור

מחר ימלאו בדיוק ארבע שנים לחטיפתו של החייל גלעד שליט. בתחילת השבוע הצהיר אביו, נועם שליט: "איננו מוכנים להמתין שנה ועוד שנה. אנו יוצאים למאבק ציבורי וקוראים לאזרחים להצטרף אלינו".

במסיבת עיתונאים שכינס, הסיר נועם את הכפפות ואמר: ""אין חלופות אחרות, העסקה חייבת להיות שחרור מחבלים תמורת גלעד", הוא הוסיף.

ביום ראשון, 27 ביוני יוצאת משפחת שליט עם עוד אלפי תומכים לצעדה ברחבי הארץ תחת הכותרת "נחזור הביתה רק עם גלעד".

רוצים לקבל עדכונים ישירים מהצעדה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המסלול ממצפה הילה - לבית ראש הממשלה

הצעדה תצא מבית משפחת שליט במצפה הילה בשעה 8:00 בבוקר ותגיע בצהריים לקיבוץ כברי. עד הערב יגיעו הצועדים לנהריה וילונו בכפר מסריק. ביום שני יעברו הצועדים בעכו ובקריות, ויסיימו את הלילה בקרית מוצקין .ביום השלישי של הצעדה יגיעו ליגור וביום רביעי יעברו את זכרון יעקב.

ביום חמישי יילכו הצועדים לכיוון חדרה ובשישי יעברו את נתניה עד שיעשו את השבת מול ביתו של ראש הממשלה בקיסריה. במוצאי שבת יגיעו לרעננה שם ייערך אירוע ברחבת בית הנוער. ביומו הראשון של השבוע השני לצעידה, יעברו בהרצליה. ביום התשיעי יגיעו לתל אביב וביום העשירי יגיעו לגבעת ברנר.

ביום רביעי 7 ביולי יגיעו ללטרון ולשער הגיא וביום חמישי הם צפויים להגיע לאוהל המחאה מול בית ראש הממשלה, שם הם מתכוונים לשהות עד שגלעד שליט ישוחרר.

4 שנים בלי גלעד - סיקור מיוחד:

סקר חדשות 2: רוב גדול בעד צעדת שליט

שטייניץ: לא נשחרר את שליט בגלל צעדה

ישראל מציינת 4 שנים לחטיפת שליט  

מיוחד: הצעדה למען גלעד מהאוויר 

אורות הקולוסיאום וחומות י-ם כבו למען גלעד

חוסר המידע על מיקומו של שליט: כישלון צה"לי או תחכום של חמאס?

חמאס מציין 4 שנים לחטיפת שליט בסרטון חדש