רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב בכביש החוף

בפעם השנייה תוך שבוע רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב. הפעם מדובר בגבר בן 54 שרכב בכביש החוף לכיוון צפון ליד מחלף אולגה. ברוכב פגעה מונית - הנהג נחקר

שוב תאונה קטלנית: בנימין דוידי, רוכב אופניים בן 54 מגבעת אולגה, נהרג אמש מפגיעת מונית בכביש החוף במחלף אולגה בסמוך לנתניה. צוותי מד"א שרון וכוחות הצלה ניסו דקות ארוכות לבצע ברוכב האופניים פעולות החייאה, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו בשטח.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 21:45. הרוכב נסע מכיוון דרום לצפון בסמוך למחלף אולגה, ונפגע מהמונית לצדו. "כשהגעתי למקום רוכב האופניים היה שרוע על הכביש ללא רוח חיים", סיפר מתנדב זק"א דוד בירנבוים שהיה בזירת האירוע. "לצערי רוכב האופניים היה ללא אמצעי מיגון וללא אפוד. אם היה רוכב האופניים נוקט באמצעי בטיחות, ייתכן שהיה מונע מהתאונה הזו לקרות".

חקירת הפגע וברח בשבוע שעבר נמשכת

בתוך כך נמשכת חקירת תאונת הפגע וברח הקטלנית בסוף השבוע שעבר, בה נהרג רוכב האופניים שניאור חשין. אתמול פרסמנו לראשונה באתר האינטרנט של חדשות 2 כי תוצאות הבדיקות שנערכו לנהג הרכב, טל מור, הוכיחו באופן חד משמעי כי הוא נהג תחת השפעת סמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מחקירתו של טל מור? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תוצאות בדיקות המעבדה מצטרפות לממצאים נוספים שעלו עד כה מהחקירה, מהם מתברר כי מור צרך גם שורה של משקאות אלכוהוליים לפני שעלה על ההגה. סימני הפגיעה על רכבו והימצאותו במקום התאונה בבוקר שבו נדרס שניאור חשין ז"ל, מגבירות את החשד שמור פגע וברח, כשהוא מותיר את חשין להתבוסס בדמו.

במסגרת החקירה נבדקו גם מקומות הבילוי שבהם בילה לפני התאונה הקטלנית. החוקרים גבו עדויות מכמה מהעובדים במועדון שבו בילה החשוד טל מור, בשעות שלפני התאונה ובינהם גם ר' - עובדת בפאב שהיא גם ידידתו של מור - שהעידה על לילה רווי אלכוהול.