ירושלים: גבר נשרף למוות בדירתו

צוותים של מד"א וכבאות אש שהוזעקו לדירה בשכונת רוממה בירושלים מצאו שם גבר בשנות ה-50 לחייו כשהוא בוער בכל חלקי גופו. מאמצי ההצלה נכשלו והם נאלצו לקבוע את מותו במקום. ההערכה הראשונית: התאבדות באמצעות הצתה. דובר מכבי האש בירושלים לחדשות 2 באינטרנט: "נשללה האופציה של פיצוץ בלון גז. יש חשש להצתה עצמית"

אסון בירושלים: גבר בשנות ה-50 לחייו נשרף למוות בשעות הצהריים ככל הנראה משריפה שפרצה בדירתו. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו בקמום.

האירוע התרחש בשכונת רוממה בירושלים. צוותי מד"א וכיבוי אש שהגיעו לזירה ומצאו את בעל הבית כשהוא בוער בכל חלקי גופו. הכבאים כיבו את האש אולם מאמצי ההצלה לא צלחו וצוות מד"א קבע את מותו במקום. בשלב זה נפסלה ההערכה שמדובר בבלון גז שהתפוצץ והביא לשריפה הקטלנית, והחקירה מתמקדת כעת בחשד שזו התאבדות באמצעות הצתה עצמית. המשטרה החלה בחקירת האירוע.

רוצים לקבל עדכון ברגע שתהיה התקדמות בחקירה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

"האיש בער בכל חלקי גופו"

דובר כיבוי אש ירושלים להב אסף אברס סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "קיבלנו כמה הודעות סותרות. חלק דיברו על פיצוץ בלון גז וחלק על שריפה. הכבאים הגיעו, פרצו את הדלת ונכנסו ומצאו אדם שבער בכל חלקי גופו".

לדברי אברס, "הכבאים במקום כיבו אותו והעבירו לטיפול של מד"א. לדירה עצמה נגרם נזק חלקי בלבד. בשלב זה נשללה האופציה של פיצוץ בלון גז. יש חשש של הצתה עצמית".

ממד"א נמסר כי "קיבלנו הודעה על שריפה בדירת מגורים בקומת קרקע בבניין בן 4 קומות. צוות מד"א שהגיע מצא נפגע אחד, גבר כבן 50 שנשרף למוות ונהרג במקום. הכבאים עבדו לכיבוי האש, הוציאו את הגופה החוצה ואז לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

מוקדם יותר: 2 פצועים בשריפה

בשעות הצהריים המוקדמות נפצעו שני בני אדם בעקבות שריפת חורש גדולה שפרצה ליד היישוב עצמון במשגב. אחד מהפצועים שנפגע קשה פונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה. הפצוע השני נפגע באורח בינוני עד קשה ופונה באמבולנס.

חמישה מטוסי כיבוי סייעו לצוותי הכיבוי במאמצים להשתלט על הלהבות. מבדיקה ראשונית של האירוע עולה כי שני הפצועים עסקו בסיוע לצוותי הכיבוי בניסיון לכבות את השריפה שפרצה סמוך לעצמון.