נער בן 15 טבע למוות בת"א

בשעה 19:30 התקבל במרחב דן של מד"א דיווח על נער בן 15 שנכנס למים בחוף ירושלים בת"א ולא יצא. שעה לאחר מכן נמשתה גופתו מהמים, כשמאמצי ההחייאה נכשלים. לא ברור עדיין מה גרם לטביעה, אך ככל הנראה מדובר במערבולת אליה נסחף הנער

טרגדיה בתל אביב: נער בן 15 טבע הערב למוות בחוף ירושלים בעיר. צוות ניידת טיפול נמרץ של מגן דוד אדום שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לבסוף לקבוע את מותו.

סמוך לשעה 18:30 נכנסו למים הצעיר וחבריו. כשעה לאחר מכן, דיווחו חבריו של הצעיר למשטרה ולמד"א כי חברם, שאינו יודע לשחות, נעלם במים. צוותים שהגיעו למקום החלו לחפש אחר הנער בסיוע אזרחים וכעבור שעה הוא נמשה מהמים, ללא רוח חיים.

עדיין לא ידוע מה גרם לטביעה והאם הוא נסחף במערבולת. הצוות הרפואי שהגיע למקום חילץ את הנער לעיני רוחצים רבם שהגיעו להתרענן מהחום הכבד, אך כאמור לא נותר להם אלא לקבוע את מותו. 

בחודש שעבר: בן 11 טבע למוות בנתניה

רק לפני שלושה שבועות אירעה טרגדיה בחופי נתניה, כאשר שני ילדים הלכו לבד לים, נכנסו למים ונקלעו לתוך מערבולת - ממנה נחלץ רק אחד שחולץ על ידי אופנוע ים שחלף במקום. הילד השני, אברהם איילה בן ה-11 מנתניה, טבע למוות. 

האירוע התרחש אחר הצהריים בחוף רחצה לא מוכרז, בין חוף ארגמן לחוף עיר ימים בנתניה. שני ילדים, בן 7 ובן 11, נכנסו לשחות בחוף הרחצה הלא מוכרז ולפתע החלו לטבוע. אופנוע ים שחלף במקום חילץ את הילד בן ה-7 אולם הילד השני נותר במים, אולם איילה נמשה מהמים ע"י המצילים ואזרחים ששהו במקום.

צוות טיפול נמרץ של מד"א-שרון שהוזעק למקום ביצע באיילה פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלץ לקבוע את מותו במקום. הילד בן ה-7 שחולץ ע"י אופנוע ים נמלט מהמקום.

מחקירת המשטרה עולה כי הילדים שהו בחוף ללא פיקוח של ההורים. אנשי משטרת נתניה בשיתוף גורמי הרווחה של העירייה איתרו את משפחותיהם של שני הילדים ובישרו להם את הבשורה המרה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק