שאף חומר מסוכן כשהכין תפילין - ומת

אסון בזמן הכנת תפילין: צעיר חרדי שעסק בהכנת תפילין במפעל מאולתר במקלט במודיעין עילית, מת כתוצאה מעירוב חומרים מסוכנים בזמן עיבוד העורות להכנת התפילין. ארבעה כונני איחוד הצלה שהגיעו למקום נזקקו גם הם לטיפול רפואי

טרגדיה במודיעין עילית: צעיר חרדי מת הבוקר ביישוב הסמוך למודיעין כתוצאה משאיפת חומרים מסוכנים. האירוע התרחש בשל עירוב של כמה חומרים מסוכנים בעת שהצעיר הכין תפילין, בזמן עיבוד עורות התפילין שהכין.

צוות מד"א איילון הגיע לרחוב חתם סופר ביישוב, לאחר שהתקבל דיווח על דליפה של חומצה גופרתית במקלט, ששימש כמפעל מאולתר להכנת התפילין. הצוות דיווח על פועל שנמצא מחוסר הכנה וריח חריף שעלה מהבניין.

גם מספר כונני איחוד הצלה שטיפלו בצעיר נזקקו לטיפול רפואי ופונו לבית החולים.

לפני 4 חודשים: 3 פצועים מדליפת כלור

אירוע דליפת חומרים מסוכנים בהרצליה אירע בחודש פברואר השנה. בעקבות תלונות של אורחים במלון דניאל על צריבות בעיניים, הוזעקו צוותי כיבוי והצלה למקום. לאחר זמן מה התברר כי מדובר בשפך של כלור שטרם הצליחו להשתלט עליו.

דובר נציבות כבאות, בועז רקיע סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי חמישה צוותי כיבוי הוזעקו למקום בשילוב עם יחידה מיוחדת לטיפול בחומרים מסוכנים. "הצוותים שהגיעו למקום הרחיקו את העוברים ושבים והחלו לטפל באירוע". לדבריו, הדליפה אותרה סמוך לאזור הספא שבשטח המלון.

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים ישירות לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק