רחובות: בן 5 על אופניים נלכד מתחת לרכב ונפצע קשה

צוות מד"א הוזעק לרחוב התני"א ברחובות, ופינה משם במצב קשה אך יציב ילד בן 5 עם פגיעה רב מערכתית. הילד רכב על אופניים וספג פגיעה ממכונית חולפת. מד"א: "הילד ככל הנראה נלכד מתחת לרכב וסובל גם מכוויות מהאגזוז"

תאונת אופניים. ארכיון (חדשות 2)

סכנה בכבישים: ילד בן 5 נפצע אחר הצהריים קשה מפגיעת מכונית בעת שרכב על אופניו ברחוב בעל התני"א ברחובות.

צוות מד"א שהגיע לזירת התאונה בעיר טיפל בילד ופינה אותו לבית החולים קפלן כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית ופגיעת ראש קשה. "הילד רכב על אופניים וככל הנראה נלכד מתחת לרכב שפגע בו", נמסר ממד"א. "צוות שלנו טיפל בו ופינה אותו במצב קשה אך בהכרה מלאה לבית החולים".

עוד הוסיפו במד"א כי הילד סובל מפגיעה רב מערכתית ומפגיעת ראש. "על גופו ישנן גם כוויות, ככל הנראה מאגזוז הרכב", ציינו.

ממשיכים לחקור את ה"פגע וברח" בסוף השבוע

במשטרה ממשיכים גם היום לחקור את נסיבות מותו של שניאור חשין, שנדרס למוות בסוף השבוע סמוך למחלף קסם, ומתקשים להאמין לגרסתו של החשוד בגרימת התאונה, טל מור.

בעוד הצעיר מכפר ברוך ממשיך לטעון שאינו זוכר את אשר אירע בזירה, במשטרה אוספים עדויות המחזקות את החשד כי הסטודנט למוזיקה שתה אלכוהול לפני שעלה על הכביש ופגע בבנו של שופט העליון לשעבר, מישאל חשין.

צעירה שבילתה עם מור ערב התאונה, ונחשבת לעדה מרכזית, סיפרה לחוקרים כי היא והצעיר ביקרו בשני מועדונים ושתו בין היתר וודקה וערק. במקביל החרימה המשטרה את מצלמות האבטחה של שני הברים בהם נצפה הדורס, החשוד בהריגה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול והפקרת פצוע.

אחר הצהריים הגיע מור לזירת התאונה וניסה לשחזר את האירוע. הצעיר זיהה את הכביש בו נסע בזמן התאונה, אך ציין כי הוא אינו מזהה את הנקודה בה, כביכול, פגע בשניאור חשין ונמלט מבלי להגיש סיוע.

רוצים לקבל עדכוני חדשות לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק