"דריסת בנו של חשין - כמו רצח"

המשטרה עורכת חיפושים נרחבים אחר נהג רכב שדרס למוות לפנות בוקר את שניאור חשין, שרכב על אופניים בכביש 444. המשטרה מבקשת מהנהג הפוגע להסגיר עצמו ומאיימת באישום ברצח. חשין הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים

אופניו של ההרוג הבוקר (חדשות 2)

הבוקר פורסם כי בנו של השופט בדימוס מישאל חשין, שניאור חשין בן ה-43, נהרג בתאונת פגע וברח. המשטרה מבקשת מעדי ראייה שנכחו במקום ליצור קשר בהקדם בתקווה שיוכלו לשפוך אור על פרטי האירוע.

ניידות משטרה ממשיכות במצוד אחר הנהג הדורס שפגע בחשין בזמן שרכב על אופניים בצד הכביש. חברו של ההרוג שנסע לצידו והיה עד לתאונה ניסה להחיותו אך ללא הצלחה, הוא מסר לחוקרים פרטים מזהים אודות הרכב הפוגע. חשין, תושב תל אביב, הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

מפקד מרחב השרון של המשטרה, תת-ניצב שמעון שומרוני אמר בשיחה עם גלי צה"ל, כי אם הנהג לא יסגיר עצמו - הוא יואשם ברצח: "אנחנו מבקשים קודם כל שהנהג, שברח יחד עם חבריו, יסגיר עצמו, כי מדובר כאן ברצח לכל דבר". שומרוני הוסיף ואמר כי גם חבריו של הנהג צריכים לעודד אותו להסגיר עצמו, שכן אם לא יעשו כך המשטרה תגיע אליהם בכל מקרה והם ייחשבו למסייעים לנהג ויועמדו למשפט כמוהו".

מהמשטרה נמסר כי בידיהם קצה חוט בחקירה, וכי ממצאים ראשוניים נאספו כבר בזירת התאונה. נציגי המשטרה מבקשים מכל היודע דבר העשוי לחשוף פרטים לפנות לתחנת ראש העין בטלפון 03-9004432.

"מותו של הרוכב נקבע במקום"

חשין, נפצע אנושות לאחר שרכב פגע בו בזמן שנסע בצד הכביש סמוך למחלף קסם. צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו.

דובר מד"א זכי הלר סיפר כי "בשעה 4:45 התקבלה קריאה במד"א מרחב ירקון לאחר שזוהה רוכב האופניים שנפגע". לדבריו, צוות מד"א שהגיע לזירת התאונה, סמוך לירקונים לכיוון ראש העין, ביצע ברוכב ניסיונות החייאה אך מותו נקבע במקום.