ויקי כנפו חוזרת לצעוד למען גלעד שליט

שבע שנים לאחר שהכרנו אותה בתור אם חד-הורית ממצפה רמון שרוצה לעשות מהפכה חברתית, חוזרת ויקי כנפו אל הכבישים. המטרה הפעם: להתגייס יחד עם הוריו של גלעד והפעילים בצעדה הגדולה שמתכוננת ב-27 ליוני ולהביא לשחרורו. "גלעד נמצא מעבר לרחוב, לא באירן", אומרת כנפו, שמתכוונת להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת

שבע שנים לאחר שיצאה מביתה במצפה רמון והלכה ברגל לירושלים, תחזור ויקי כנפו לכבישים והשבילים ותצעד עם הוריו של גלעד שליט שיעלו לירושלים, ולא ירדו ממנה עד שבנם ישוב הביתה.

בראיון מיוחד לערוץ החדשות סיפרה הפעילה החברתית כי בשל העובדה שהיא אם חד הורית ומפרנסת יחידה במשפחתה, היא לא תצעד את כל המרחק אלא רק קטעים ממנו. "יש לי ילדים", אומרת כנפו, "אני מבינה את הכאב של ההורים, ולכן אני מרגישה צורך ללוות אותם". כנפו הוסיפה כי לדעתה כל הישראלים צריכים לצאת מהבתים ולהצטרף לצעדה.

"הגיע הזמן שנתניהו יילך הביתה"

לכנפו ישנן גם שאיפות פוליטיות, אך אותן היא לא תנסה לקדם במהלך הצעדה. "בנוסף להזדהות עם המשפחה והחברים, אני באה להגיד לנתניהו שהגיע הזמן שישים את המפתחות ויילך הביתה. גלעד נמצא מעבר לפינה, לא באירן", אמרה.

לדעתה של כנפו, המנהיגים משני הצדדים - הישראלי והפלסטיני, אינם מעוניינים בשלום. האישה שזכורה לנו בעיקר עם דגל ישראל על הגב, הבטיחה גם לנסות ולעשות מהפכה; לשם כך היא מתכוונת להתמודד בבחירות הבאות. "אני לא מעונבת, אני אצעד שוב בכל רחבי הארץ ואבנה מהעם", סיכמה, "יש כאן צורך למפלגה חברתית".

רוצים לקבל עדכוני חדשות חמים לפייסבוק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק