נהג נתפס בצפון נוהג במהירות של 207 קמ"ש

בפעילות שגרתית של שוטרי אגף התנועה בכביש 77 שבצפון נעצר אדם לאחר שנהג במהירות של 207 קמ"ש, בקטע כביש בו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש. הנהג סיפר לשוטרים שהוא ממהר להביא את חברו לבית החולים מכיוון שהוא שיכור, רק שהוא לא שם לב שגם מפיו נודף ריח של אלכוהול, ובית החולים נמצא בדיוק בכיוון ההפוך

נתפס במהירות של 207 קמ"ש (חדשות 2)

שוטרי אגף התנועה של מרחב הגליל שפשפו הלילה את עיניהם, ולא האמינו כאשר אקדח הלייזר שמודד את מהירות הנסיעה של הרכבים בכביש הראה כי אחד הנהגים שנהג ברכב מסוג קרייזלר נהג במהירות של לא פחות מ-207 קמ"ש. חשוב להדגיש כי בכביש 77 בו נתפס הנהג, מהירות הנהיגה המותרת היא 90 קמ"ש.

כאשר נעצר הנהג הוא הסביר לשוטרים שהוא ממהר להביא את חברו לבית החולים הקרוב, מכיוון שזה שתה הרבה והוא אינו חש בטוב. התירוץ לא התקבל על ידי השוטרים, משתי סיבות פשוטות: הראשונה היא שבית החולים נמצא בדיוק בכיוון השני, והעובדה שמפיו של הנהג נדף ריח חריף של אלכוהול. הנהג אגב, סירב לעבור בדיקת אלכוהול, מעשה שעל פי החוק כמוהו כהודאה בנהיגה בשכרות.

דובר אגף התנועה רפ"ק יגאל הבשור, הוסיף כי רישיונו של הנהג נשלל במקום לתקופה של חודש, וכמו כן רכבו הושבת במקום על ידי השוטרים. הנהג יובא מחר בפני שופט להליך של שיפוט מהיר, הליך שלא זר לו, מכיוון שהוא נתפס בעבר חמש פעמים על ידי שוטרי אגף התנועה לאחר שנהג במהירות מופרזת.