דודו של הילד שנדרס בחיפה: "הילד עבר במעבר חציה, שלא ישקרו"

בני המשפחה והחברים מתקשים לעכל את מותו של ניזאר זבאנה בן ה-5 בתאונת דרכים קטלנית שאירעה אמש בחיפה. דודו של ניזאר שגידל אותו מאשים את הנהג שנסע במהירות מופרזת: "הוא עבר במעבר חצייה, שלא יספרו לנו שקרים. מי שדרס אותו טס בכביש לא נסע 50 קמ"ש או 40 קמ"ש אלא 120"

ניזאר זבאנה בן ה-5 שנדרס אמש למוות על ידי מכונית ברחוב אבן גבירול בחיפה, הובא בשעות הצהריים למנוחות. דודו של ניזאר, שגידל אותו מהרגע בו התייתם בגיל חודשיים עדיין מתקשה לעכל את גודל הטרגדיה שפקדה אותו וטוען: "איבדתי את הילד בתאונת דרכים טיפשית".

אימו של ניזאר נטשה אותו זמן קצר לאחר שנולד ואביו מת בכלא. דודו של הילד שלקח אותו תחת חסותו וגידל אותו כבן לא מאמין כיצד נקטפו חייו ברגע. "מדובר בילד שסך-הכל הלך למועדון כדורגל", סיפר הדוד לחדשות 2 באינטרנט וטען כי הנהג שדרס אותו נסע בכביש במהירות מופרזת.

"הוא עבר במעבר חצייה, שלא יספרו לנו שקרים", טוען הדוד. "מי שדרס אותו טס בכביש לא נסע 50 קמ"ש או 40 קמ"ש אלא 120". עדי ראייה שהיו במקום בזמן התאונה סיפרו גם הם למשטרה כי הנהג הדורס נסע במהירות גבוהה מהמותר במקום.

בעקבות התאונה משפחתו של הילד מתחה ביקורת על העירייה וטענה כי קטע הכביש בו נדרס לא מואר בלילה וללא פסי האטה. לדבריהם, נהגים רבים מנצלים עובדה זו ונוסעים במקום במהירות מופרזת. רבים מתושבי השכונה שזעמו על מותו המיותר של הילד הפגינו היום בשעות הבוקר, שרפו צמיגים והפכו פחי אשפה.

הנהג נלקח לחקירה

סמוך לשעה 20:15 התקבלה קריאה במוקד מד"א חיפה על ילד שנפגע בתאונת דרכים בשכונת הדר בעיר. הילד חצה את הכביש במעבר חצייה, אולם רוכב אופנוע שהגיח במהירות לא הבחין בילד ופגע בו.

"כשצוות מד"א הגיע למקום, ילד נמצא מוטל על הכביש עם חבלת ראש קשה מאוד, כשהוא ללא דופק וללא נשימה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עופר יעקב ממד"א כרמל. "הצוות ביצע בו פעולות החייאה תוך כדי פינוי לבית החולים, שם כאמור נקבע מותו".

נהג האופנוע הפוגע, בן 21, נלקח לחקירה. מבירור ראשוני של פרטי התאונה עולה כי הנהג פגע בילד שעה שהאחרון עבר במעבר חצייה ברחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק