רה"מ בירך את אהרון קרוב על הולדת בתו: "זה נס"

בין אינספור המברכים שהתקשרו לסגן אהרון קרוב שנפצע אנושות ב"עופרת יצוקה" וחגג היום הולדת בת בכורה, היה גם ראש הממשלה. "זה ניצחון החיים וניצחון עם ישראל", אמר נתניהו לקצין. "העובדה שנשארת בחיים זה נס וגם הולדת הבת זה נס"

יום מרגש עבר על סגן אהרון קרוב שנפצע אנושות במבצע "עופרת יצוקה" מיד לאחר חתונתו. יותר משנה אחרי הפגיעה הקשה - הוא זכה לראות את הולדת בתו הבכורה. רבים התקשרו לקצין האמיץ ובירכו אותו על התוספת החדשה למשפחה, ביניהם גם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

קרוב נקרא אל הטלפון והתרגש לשמוע מהעבר השני של הקו את קולו של נתניהו, שאיחל לו "מזל טוב מעומק הלב" באופן אישי. "זה ניצחון החיים וניצחון עם ישראל", אמר ראש הממשלה לקרוב. "העובדה שנשארת בחיים זה נס וגם הולדת הבת זה נס. אני מאחל לך שתמשיך להרחיב את המשפחה ושתהיה לך נחת לאין קץ".

במהלך השיחה המרגשת בין השניים סיפר קרוב על החלמתו ועל ההתרגשות לרגל הולדת הבת. ראש הממשלה הוסיף ברכה גם לרעייתו של קרוב ואף שלח נשיקה בשמו לפעוטה שרק נולדה.

אביו של קרוב: מדובר בנס

אהרון קרוב, קצין הצנחנים שנפצע באורח אנוש במהלך עופרת יצוקה ונאבק על חייו, הפך היום לאבא אחרי שאשתו ילדה בת בכורה. "מדובר בניסים על ניסים שקורים כל הזמן", אמר אביו של אהרון, הרב זאב קרוב, בראיון לערוץ 7.

קרוב נשלח לחזית הלחימה בעזה פחות מ-24 שעות לאחר שהתחתן. הוא עוד הספיק לחזור לשבת לביתו כדי לערוך את טקס שבע הברכות, אך מיד לאחר מכן שב לזירת הקרב. הוא נפצע באורח אנוש לאחר שנורה ופונה לבית החולים בילינסון, שם נלחמו הרופאים בחייו. היום, שנה וחצי אחרי, הקצין הקרבי שנלחם על חייו הביא לעולם חיים חדשים, בתקווה שעבור בתו העתיד יהיה טוב יותר וללא מלחמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תזכורת: אהרון קרוב מדבר למצלמות