בן 23 שעבר טיפול שיניים נמצא מת

תושב ירושלים בן 23 נמצא ללא רוח חיים יומיים לאחר שעבר טיפול שיניים. על פי ההערכה, נטל הצעיר כמות גדולה של משככי כאבים בשילוב עם משקאות אלכוהוליים

טרגדיה בירושלים: בן 23 נמצא הערב בדירתו ברחוב שמאי בירושלים ללא רוח חיים. על פי ההערכה, נטל הצעיר כמות גדולה של משככי כאבים בשילוב עם משקאות אלכוהוליים, אחרי שעבר טיפול שיניים.

מחקירת האירוע עולה כי המנוח סיפר לבני משפחתו כי הוא סובל מאוד מכאבים בעקבות הטיפול שעבר שלשום. במד"א ובמשטרה סבורים כי הצעיר בלע כשש גלולות מסוג "אלגוזין" ולאחר מכן שתה כחצי בקבוק אלכוהול. לאחר מכן, בעקבות ערבוב החומרים, הידרדר מצבו. צוות מד"א שהוזעק לדירה נאלץ לקבוע את מותו במקום. ממשטרת ירושלים נמסר כי על פי הממצאים בשטח אין חשד לפלילים באירוע.

"השילוב בין משככי הכאבים שנחשבים חזקים במיוחד לקצת אלכוהול כבד יחסית", הסביר עו"ד דרור שוסהיים, פרמדיק מד"א ירושלים. "לא מדובר בבקבוק יין אלא במשקה בעל אחוז אלכוהול גבוה יותר, השילוב הזה גרם ככל הנראה למוות הטרגי".

במד"א מזהירים כי יש לעיין בעלון לצרכן לפני כל שימוש בגלולות על מנת להימנע משילובים מסוכנים שיכולים להיות קטלניים במקרים מסוימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק