י-ם: בת 17 ובן 21 נמצאו מתים במיטתם

טרגדיה בירושלים: אב שהגיע לדירתה של בתו בת ה-17 בשכונת נחלאות מצא אותה ואת בן זוגה, צעיר בן 21, מוטלים ללא רוח חיים על המיטה בחדר השינה - זאת לאחר שהמשפחה חיפשה אחריהם במשך שעות. על הגופות לא נמצאו סימני אלימות, ובמשטרה מעריכים שסיבת המוות היא במנת יתר של סמים

צעיר בן 21 לחייו ונערה בת 17 נמצאו הלילה בביתה של הנערה בשכונת נחלאות בירושלים כשהם ללא רוח חיים. צוות של מד"א שהגיעו למקום קבע את מותם של השניים. ככל הנראה מדובר במוות על רקע מנת יתר של סמים.

מהמשטרה נמסר כי על הגופות לא נמצאו סימני אלימות ונכון לעכשיו אין חשד לרצח או לתקיפה. צוות שהגיע למקום החל באיסוף ממצאים בזירה ופתח בחקירת האירוע.

אביה של הצעירה הוא שמצא את הגופות, לאחר שעות ארוכות במהלכן חיפשה המשפחה אחר הנערה, ומיהר להודיע למשטרה ולמד"א. גופותיהם של השניים נמצאו מוטלות על המיטה בחדר השינה. רופא שהגיע למקום ביצע בדיקה ראשונית על מנת לבחון את סיבת המוות, אשר בשלב זה עדיין לא ברורה. השניים היו בני זוג, וכאמור, ההשערה הראשונית היא שמדובר במנת יתר של סם מסוכן.

"מצאנו את שתי הגופות מוטלות אחת ליד השנייה", אמר לחדשות 2 באינטרנט שימי גרוסמן, מתנדב של זק"א. "זה אירוע מאוד קשה, אבל לא נמצאו על הגופות סימני אלימות", הוסיף גרוסמן.

"הזוג היה שכוב על מזרון בפינת החדר", סיפר לחדשות 2 באינטנרט אבי צנווירט, פרמדיק של מד"א ירושלים. "הייתה פה מעורבות של סמים, אבל אנחנו לא יודעים להגיד שזו אכן סיבת המוות", הוסיף צנווירט, שטען בנוסף כי לדברי המשטרה הצעיר מוכר כנרקומן.