נער בן 13 יצא לבלות, נרדם ונשכח לילה שלם באוטובוס

נער בן 13 מכפר סבא נסע באוטובוס פרטי לחגוג את בר המצווה של חברו הגר בפתח תקווה. בדרכו חזרה הביתה נרדם הנער בהסעה והתעורר לבדו סמוך לכפר קאסם. אחרי שהתקשר להוריו, חולץ הנער בשלום. נהג האוטובוס שנחקר במשטרה אמר בתגובה כי פשוט שכח לסרוק את האוטובוס

נרדם בהסעה. ארכיון (חדשות 2)

החגיגה כמעט הסתיימה באסון: נער בן 13 מכפר סבא בסך הכול רצה לחגוג את בר המצווה של חברו שנערכה בפתח תקווה. עם שובו מהחגיגה באוטובוס, נרדם - ונשכח בו במשך לילה שלם.

אתמול יצא הצעיר בהסעה מסודרת שיצאה מבית ספרו שבעיר באמצעות אוטובוס פרטי. בחצות הלילה עלה שוב על האוטובוס כדי לשוב לביתו, אך משום שהיה עייף - פשוט נרדם על אחד המושבים. בזמן שכל הילדים ירדו מההסעה, הוא נותר מאחור - ישן שנת מלכים.

הנהג: שכחתי לבדוק האוטובוס

לפנות בוקר התעורר הנער הישנוני כשהוא לבדו באוטובוס וכשהוא אינו מזהה היכן הוא. הוא התקשר בבהלה להוריו - ואלו הזעיקו את המשטרה.

שוטרי מרחב השרון איתרו את נהג האוטובוס וחילצו את הנער מהאוטובוס שחנה בחניון בין כפר קאסם לכפר ברא באזור השרון. נהג האוטובוס כבן 45 תושב כפר קאסם נחקר באזהרה בגין השארת ילד ללא השגחה. בתשאול ראשוני הוא הודה כי שכח לבדוק את האוטובוס עם תום הנסיעה. הנער נמצא כשהוא בריא ושלם אך ספק אם ירשה לעצמו להירדם בשנית באוטובוס.

הבהרה: בידיעה המקורית שורבבה בטעות תמונה של חברת האוטובוסים ויאוליה תחבורה. לחברה אין כל קשר למקרה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק