בן 11 טבע למוות בחוף לא מוכרז בנתניה

טרגדיה בחופי נתניה: שני ילדים, בן 7 ובן 11, הגיעו לחוף לא מוכרז ונכנסו למים. כעבור דקות נקלעו למערבולת והחלו לטבוע. אחד הילדים חולץ ע"י אופנוע ים שחלף במקום, אולם הילד השני נמשה מהמים ללא הכרה ע"י המצילים. צוות מד"א קבע את מותו. מאוחר יותר הותר לפרסום שמו של הילד שטבע: אברהם איילה, בן 11 מנתניה

טרגדיה בחופי נתניה: שני ילדים הלכו לבד לים, נכנסו למים ונקלעו לתוך מערבולת. ילד אחד חולץ על ידי אופנוע ים שחלף במקום, אולם הילד השני - אברהם איילה בן ה-11 מנתניה - טבע למוות. 

האירוע התרחש אחר הצהריים בחוף רחצה לא מוכרז, בין חוף ארגמן לחוף עיר ימים בנתניה. שני ילדים, בן 7 ובן 11, נכנסו לשחות בחוף הרחצה הלא מוכרז ולפתע החלו לטבוע. אופנוע ים שחלף במקום חילץ את הילד בן ה-7 אולם הילד השני נותר במים, אולם הילד השני, בן ה-11, נמשה מהמים ע"י המצילים ואזרחים ששהו במקום.

צוות טיפול נמרץ של מד"א-שרון שהוזעק למקום ביצע בילד פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלץ לקבוע את מותו של הילד במקום. הילד בן ה-7 שחולץ ע"י אופנוע ים נמלט מהמקום בשעה שהצוות הרפואי נלחם על חייו של חברו, ככל הנראה מפחד המשטרה, והחוקרים חיפשו אחריו במשך שעות.

מהחקירה הראשונית של המשטרה עולה כי הילדים שהו בחוף ללא פיקוח של ההורים. אנשי משטרת נתניה בשיתוף גורמי הרווחה של העירייה איתרו את משפחותיהם של שני הילדים ובישרו להם את הבשורה המרה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק