טרגדיה באריאל: בת 21 נחנקה מטוסט ומתה

אסון משפחתי באריאל: צעירה בת 21 שלמדה אתמול בערב למבחן בבית הוריה אכלה טוסט בשכיבה במיטתה - ולפתע נחנקה מפיסה גדולה של המזון. בני משפחתה הזעיקו למקום צוות של מד"א ירקון, שניסה לבצע בה החייאה במשך יותר משעה ללא הצלחה, ונאלץ לבסוף לקבוע את מותה במקום - למול עיני בני משפחתה ההמומים של הצעירה

טרגדיה משפחתית באריאל. צילום ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה באריאל: צעירה בת 21 נחנקה מטוסט ומתה לעיני בני משפחתה.

האירוע התרחש אתמול בסביבות השעה 21:00 בערב. הצעירה, סטודנטית בת 21 במרכז האוניברסיטאי באריאל המתגוררת בבית הוריה, למדה למבחן במיטתה והחלה להרגיש רעב. היא ירדה למטבח, בקומה השנייה בבית מגוריה, הכינה לעצמה טוסט ועלתה בחזרה ללמוד בחדרה - כשהיא אוכלת את הטוסט בשכיבה במיטה.

בשלב מסויים נתקעה פיסת טוסט בגרונה של הצעירה, והיא החלה להיחנק ולהכחיל. בני משפחתה שמעו את השיעולים מחדרה, רצו לעזרתה וכשהבינו שהיא לא מצליחה לנשום, הזעיקו למקום אמבולנס ותוך כדי פתחו בניסיונות החייאה כשאנשי מד"א מכווינים אותם בטלפון.

צוות של מד"א ירקון הגיע לבית כעבור כמה דקות והחל בפעולות החייאה והנשמה ממושכות. במשך זמן ממושך ניסו הרופא והפרמדיק להציל את חייה של הצעירה, בעוד בני המשפחה צופים במחזה באימה. בשלב מסויים אף הצליח הצוות הרפואי להוציא חתיכה גדולה של טוסט מקנה הנשימה שלה, אך לשווא – הצעירה לא הצליחה לחזור ולנשום בכוחות עצמה.

לאחר למעלה משעה נאלץ רופא מד"א לקבוע את מותה של הצעירה במקום, והאמבולנס פינה את גופתה מהבית. אביה, אמה ואחיותיה של הצעירה צפו במתרחש כל העת ומיררו בבכי.

"בני המשפחה החזיקו לה את היד ולא עזבו"

פרמדיק מד"א-ירקון שטיפל בצעירה, מועאויה כבהא, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "עוד כשהיינו בדרך לבית הדרכנו את בני המשפחה איך לטפל בצעירה. למקום הגיעו שני צוותים של מד"א, אחד מהם ניידת טיפול נמרץ, וכשהגענו היא כבר היתה מחוסרת הכרה. ביצענו מאמץ החייאה ארוך וממושך, יותר משעה, כולל הנשמה, עיסוי לב ומתן תרופות. לאחר זמן מה גם הסרנו גוש בצק גדול שחסם את קנה הנשימה שלה באופן מוחלט, אבל זה כבר היה מאוחר מדי".

"זו טרגדיה נוראית", הוסיף הפרמדיק, "במהלך כל הזמן הזה בני המשפחה החזיקו את היד של הצעירה ולא היו מוכנים לעזוב. רק אחרי יותר משעה של החייאה הרופא נאלץ לקבוע את מותה".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק