צופים במונדיאל? בקרוב תתגרשו

במונדיאל הקודם עלה אחוז המבקשים להתגרש ב-55%, כך עולה ממצאי בדיקה שערכה חברת עורכי דין ישראלית ופורסם הבוקר במעריב. לדברי מנכ"ל חברת עורכי הדין, אפילו אישה שניסתה לפתות בעירום את בעלה זכתה לדחייה מצד בן הזוג שהעדיף לצפות ב-22 גברים מיוזעים ומתנשפים רודפים אחרי כדור ובועטים בו הלאה

האישה חשובה יותר מהם? לא בטוח. נבחרת מצרים בכדורגל (רויטרס)

אוהבים את המונדיאל ומתכננים להתמכר למשחקים שיתחילו באמצע יוני? כדאי שתבדקו אם חסכתם מספיק כסף לעורך דין כי אתם נמצאים בסיכון גבוה להתגרש בקרוב. הבוקר מפרסם "מעריב" ממצאי בדיקה שנערכה על ידי חברת "עורכי דין עזריאלנט לישראל" וממנה עלה כי בטורניר גביע העולם הקודם, ב-2006, עלה מספר הפניות לעורכי דין המתמחים בגירושים ב-55 אחוזים.

לדברי בכיר בחברת עורכי הדין, הפגיעה ביציבות מוסד הנישואים מורגשת בעיקר במשפחות בהן "חולה המונדיאל" הוא הגבר. עם זאת, מבקשים להדגיש בחברה, לא מדובר בסיבה העיקרית לגירושים, אלא רק ב"קש ששבר את גב הגמל".

"חלק נכבד מהנשים שפנו אלינו במונדיאל הקודם לא הבינו מדוע 22 גברים שרצים אחרי כדור אחד חשובים יותר מהאישה ומהילדים", הסביר עו"ד אברהם עזריאלנט, מנכ"ל חברת עורכי הדין. "זכורה לי אישה אחת, נאה ביותר, שסיפרה כי הקש האחרון מבחינתה היה העובדה שניסתה בכל כוחה לפתות את בעלה, ואף ניגשה אליו עירומה, ובשום אופן לא הצליחה לזכות בתשומת ליבו".

אם בכל זאת אתם רוצים ליהנות מהמונדיאל וגם להציל את הנישואים, יש לעו"ד עזריאלנט עצה בשבילכם. "על בני הזוג שאינם סובלים מהתמכרות למשחק להבין כי מדובר במחלה זמנית התוקפת את ה'חולה' אחת לארבע שנים ואין לה ריפוי", הוא מסביר.

בזמן הזה, ממליץ עו"ד עזריאלנט, יכולה בת הזוג שלא מתעניינת במשחקים לנצל את הזמן כדי לעשות את כל הסידורים שתכננה לעשות ולא יצאו לפועל - החל מקניות, תשלומי חשבונות, ביקורים במועדוני לילה ואפילו לטוס לחופשה.