הלילה: שריפת ענק פרצה בכרמל - 20 צוותי כיבוי השתלטו על האש

20 צוותי כיבוי אש מתחנות חדרה, עפולה, חיפה ונתניה הצליחו להשתלט על דליקה שפרצה בחורשת אלונים הסמוכה לכפר האמנים עין הוד. תושבים רבים מיישובי חוף הכרמל פונו מבתיהם וכן תלמידי פנימיית ימין אורד, אך אין נפגעים

שוב שריפה בצפון. ארכיון (חדשות 2)

שריפת ענק בכרמל: 20 צוותי כיבוי מתחנות חדרה, עפולה, חיפה ונתניה הצליחו להשתלט על הדליקה שפרצה בחורשת אלונים הסמוכה לכפר האמנים עין הוד והחלה השבתם של תלמידי פנימית ימין אורד חזרה לפנימייה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעקבות האש שפרצה אתמול בערב פונו מבתיהם תושבים רבים מיישובי חוף הכרמל, ותלמידי מפנימיית ימין אורד הסמוכים למוקד הדליקה פונו ליישוב ניר עציון. בנוסף, סגרה המשטרה את הכניסה לעין הוד ולניר עציון מכיוון כביש חיפה ת"א הישן.

דובר כבאות חדרה, דודו וענונו, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי נכון לשעה 23:50 לא הושגה שליטה על האש שהתפרסה על פני שטח נרחב. דובר מרחב חוף במשטרה סיפר כי טרם נבדק חשד להצתה, כיוון שטרם לפתיחת חקירה, שירותי הכבאות אמורים למסור את חוות דעתם בנושא.

בשבת האחרונה פרצה שריפת ענק במפעל חוד מתכות שבאזור התעשייה בעכו. בעקבות הדליקה אפף ענן סמיך של עשן את אזור עכו והמפרץ. בעקבות הדליקה הורה השר להגנת הסביבה גלעד ארדן לסמנכ"ל אכיפה במשרדו יצחק בן דוד ולמנכ"ל המשרד יוסי ענבר לפתוח בחקירה פלילית על מנת לגלות מי אחראי לזיהום האוויר הרב שנגרם כתוצאה מהדליקה.