צעיר ישראלי נמצא מת בלונדון

רביב בן יעקב, ישראלי בשנות ה-30 לחייו שהתגורר בשנים האחרונות בלונדון, נמצא בסוף השבוע ללא רוח חיים במסיבה שנערכה בבית חברים בעיר. המשטרה המקומית פתחה בחקירה לבדיקת נסיבות המוות. הודעה נמסרה למשפחתו בישראל, משרד החוץ מטפל בסידורי הטסת הגופה ארצה

צעיר ישראלי שהתגורר בלונדון בשנים האחרונות נמצא בסוף השבוע ללא רוח חיים בנסיבות לא ברורות. המשטרה הבריטית פתחה בחקירה לבירור נסיבות המוות. 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעיר שנמצא מת הוא רביב בן יעקב, אזרח ישראלי כבן 32, שהעתיק את מגוריו לבריטניה לפני כשלוש שנים. בני משפחתו קיבלו את הידיעה על מותו בתדהמה וסיפרו כי בעוד שבוע הוא היה אמור להגיע לביקור בארץ.

מקורביו של בן יעקב מספרים שהוא היה דמות מוכרת בחיי הלילה והאופנה בתל אביב, ובמהלך שהותו בלונדון עסק בתחום האופנה. "לאחרונה הוא תכנן לחזור לגור בארץ באופן קבוע", סיפרה מקורבת של בן יעקב לחדשות 2 באינטרנט.   

לדברי קרובי משפחתו, בן יעקב התמוטט במהלך מסיבה שנערכה בבית פרטי של חברים בלילה שבין שישי לשבת. חבריו של בן יעקב שהבחינו במצבו הזעיקו אמבולנס וניסו להחיות אותו במשך דקות ארוכות - אך לשווא. הוא פונה לבית חולים מקומי שם נקבע מותו, אך סיבת המוות עדיין אינה ידועה.

במשרד החוץ ממתינים לסיום החקירה בבריטניה, על מנת להשלים את העברת הגופה לקבורה בישראל. המשרד יצר קשר עם משפחתו של בן יעקב, שמתגוררת בישראל, והודיע להם על מותו הפתאומי. "נסיבות המוות נבדקות על ידי שירותי המשטרה בבריטניה", נמסר ממשרד החוץ. "שגרירות ישראל בלונדון ומשרד החוץ מתעדכנים בפרטי החקירה".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות