טסה ב-160 קמ"ש ואמרה לשוטרים: "אתם אשמים"

שוטרים שהבחינו היום בנהגת דוהרת במהירות מופרזת בכביש 45 הורו לה לעצור בצד הכביש. היא בלמה בפתאומיות - והתהפכה בצידי הדרך. כשהגישו לה השוטרים עזרה - הטיחה בהם האשמות: "אני מכירה את הכביש, אם לא הייתם עוצרים אותי זה לא היה קורה"

לנהגת היה את מי להאשים. ארכיון (חדשות 2)

מזל שיש את מי להאשים: שוטרי אגף התנועה שהורו לנהגת שנסעה במהירות גבוהה בהרבה מהמותר לעצור בצידי הכביש וגרמו להתהפכות הרכב, שמעו תירוץ מעניין לאשר התרחש: "אתם אשמים".

בשעות הצהריים הבחינו השוטרים ברכב מסוג יונדאי לנטרה שדוהר במהירות 160 קמ"ש בכביש 45, בדרך לירושלים, בו מותרת מהירות של 90 קמ"ש בלבד. השוטרים הורו לנהגת ברכב לעצור בצידי הדרך, מה שהביא לבלימה פתאומית של הרכב - ולהתהפכותו בצידי הכביש.

הלילה: נהג טס ב-203 קמ"ש בדרך לעפולה

השוטרים מיהרו לרכב ההפוך והעניקו לנהגת שנפצעה קל טיפול ראשוני. בעודם מטפלים בה, הטיחה הנהגת בשוטרים האשמות באשר אירע, תוך שהיא גם מוצאת תירוץ מעניין למהירות המופרזת. "אני מכירה את הכביש הזה היטב", אמרה הנהגת לשוטרים ההמומים. "אם לא הייתם עוצרים אותי - זה לא היה קורה". בתום טיפול קצר הועברה הנהגת להמשך טיפול חקירות בוחני התנועה, ורישיונה נשלל במקום לחודש.

הלילה עצרו שוטרי אגף התנועה נהג שדהר במהירות של 203 קמ"ש על כביש הסרגל לכיוון עפולה. בקטע הכביש המהירות המותרת היא 90 קמ"ש בלבד. "לא יכול להיות שעברתי 110 קמ"ש", אמר הנהג העצור לשוטרים. רישיונו נשלל במקום והוא יזומן לבית המשפט.