ת"א: חודשו החיפושים אחר צעיר שנעלם במים

צעיר בן 20 שבילה אמש עם חברו בחוף הצוק בתל אביב, נכנס למים ונעלם. כוחות הצלה גדולים ניסו במהלך הלילה לאתרו אך נאלצו לשוב לחוף בשל החושך. הבוקר חודשו החיפושים בעזרתם של מתנדבים וכוחות גדולים. נשקפת סכנה ממשית לחייו

כוחות גדולים סורקים את האזור. ארכיון (חדשות 2)

כוחות השיטור הימי חידשו הבוקר את החיפושים אחר צעיר בן 20 שנכנס אמש לשחות בחוף הצוק בתל אביב ולא שב. במהלך הלילה נעשו מאמצים רבים לאתרו, אך בשל החושך הופסקו החיפושים.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות גדולים בליווי מתנדבים, צוללנים ואופנועי ים חזרו אל המקום בו נראה הצעיר נכנס אמש אל המים כדי לנסות ולמצוא רמזים שיובילו למציאתו. מעדויות של חברו של הנעדר, עולה כי הצעיר החליט להיכנס למים לבדו, וכעבור שעה שלא שב הזעיק חברו את כוחות המשטרה למקום.

מהרשויות נמסר כי קיימת סכנה ממשית לחייו של הצעיר, ושבמקביל לסריקות הנערכות בתוך המים, כוחות משטרה סורקים גם את החופים הסמוכים למקום כניסתו.

חג השבועות: 3 רוחצים טבעו

בערב חג השבועות טבע למוות צעיר בן 22, תושב תושב אשקלון, בחוף בר כוכבא בעיר לאחר שככל הנראה יצא לשחייה לילית. בשעות הלילה החלו חיפושים אחריו לאחר שהתקבל דיווח על כך שנכנס לים ולא יצא. בבוקר, נמצאה גופתו לאחר שנפלטה אל החוף.  

ביום החג, שני בני אדם נוספים נפצעו קשה לאחר שטבעו בהפרש של מספר שעות בחוף בצת, צפונית לנהריה. באחד המקרים נכנס צעיר למים להציל את חברו שטבע, אך נסחף למערבולת וטבע בעצמו.