האישה המוכה מנעה מהבעל לראות את בנה - ונקנסה

אחרי שהיא ובנה הפעוט ספגו מכות נמרצות מבעלה – החליטה ר' למנוע מבעלה לראות את הבן. למרות שהתלוננה נגדו במשטרה, היא נדרשת להוכיח "מסוגלות הורית" ולשלם עבור הבדיקה סכום גדול שאינו ברשותה. "כל פעם שהילד היה אצלו הוא היה חוזר עם סימנים", היא מספרת

ר' היא אישה צעירה שהתגרשה מבעלה, אבי תינוקה. השניים חתמו על הסכם ראייה, במסגרתו ניתנה לאביו האפשרות לראות את בנו הפעוט. ואולם, לאחר כל מפגש בין השניים, הבחינה האם בחבלות קשות בגופו של בנה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בפייסבוק מחדשות 2?

מסתבר כי גם בתקופת הנישואים של השניים היה נוהג האב להכות אותה ואת הילד. "שלושה ימים אחרי שהשתחררתי מבית החולים הוא התחיל להכות אותי ולמשוך לי בשערות", היא מספרת היום בריאיון מיוחד לתכנית "שש". "כשהייתי מניקה את הילד הוא היה מושך אותי לרצפה, מגלגל אותי ובועט בי. לא היה אכפת לו מהילד".

"מפחדת על הילד"

על מצבו של הילד אחרי המפגש עם אביו מספרת ר': "האב לא רואת את טובת הילד. לאחר שהיה רואה את אביו, הוא היה חוזר אלי עם סימני אלימות עם מכות במצח, סימני שריטות ואפילו חבלות באיבר מינו". לדבריה, האב כתב לה בהודעת טקסט בטלפון: "אתיש אותך ואראה לך מה זה".

היום, מחייב בית הדין הרבני את ר' לעבור בחינת מוכנות הורית על חשבונה, והיא חוששת לחייה בשל איומי בעלה לשעבר. "איני מתנגדת לכך שהאב יראה את בנו, אך אני מפחדת על הילד", היא אומרת. "לא איכפת לו מהילד".