החשד: נהגה מסוממת והרגה 2 נשים

נהגת רכב פרטי שנסעה הבוקר ברחוב שדרות ירושלים בקריית ים ככל הנראה עברה באור אדום ופגעה בשתי הולכות רגל שחצו את הכביש במעבר חצייה. הנשים, בנות 54 ו-60, נפצעו אנוש ומותן נקבע במקום. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה החשד כי הנהגת היתה תחת השפעת סמים. הנהגת, בת 23, נעצרה בבית החולים והיא חשודה בהריגה

תאונה קטלנית בקריות: שתי הולכות רגל בנות 54 ו-60, נדרסו למוות בשעה שחצו את הכביש במעבר חצייה בקריית ים. למרות דיווחים על נהג שנמלט מהרכב לאחר האירוע, עדי ראייה בזירת התאונה סיפרו למשטרה כי האישה שישבה ברכב היא זו שפגעה בנשים וגרמה למותן. היא נעצרה לאחר הגעתה לבית החולים.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הנהגת, צעירה בת 23 שברכבה נמצאו סמים, עברה ככל הנראה באור אדום ופגעה בעוצמה בשתי הנשים שהיו ככל הנראה בדרך לקניות בעיר. כאשר הגיעו מתנדבי מד"א למקום הם מצאו את האישה ברכב כשהיא פצועה קל וממררת בבכי.

כוחות משטרה שהוזעקו למקום חשדו תחילה כי ברכב הפוגע נהג גבר שנמלט מהזירה לאחר התאונה, אך לאחר גביית עדויות מאנשים שעברו במקום התברר כי ברכב נהגה האישה. הנהגת פונתה במצב קל לבית החולים רמב"ם בחיפה, ושם נעצרה על ידי חוקרי המשטרה. בנוסף, היא צפויה לעבור בדיקת דם כדי לבדוק אם יש שאריות סם בגופה.

מותן של הנשים נקבע במקום

פרמדיק מד"א כרמל, עופר יעקב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על פרטי התאונה: "בסביבות השעה 11:00 דווח למוקד מד"א כרמל על שתי הולכות רגל שנפגעו בשדרות ירושלים בקריית ים".

"צוות מד"א שהיה סמוך למקום הגיע תוך זמן קצר לזירת התאונה ומצא אותן ללא רוח חיים", מספר יעקב. לדבריו הנשים סבלו מפגיעה אנושה ולא נותר לאנשי מד"א אלא לקבוע את מותן. האישה שישבה ברכב הפוגע טופלה במקום במצב קל. צוותי משטרה הגיעו גם הם לזירת התאונה, והם חוקרים את הנסיבות שהובילו למקרה הקשה.

אתמול: נמלט מהשוטרים והרג את חברתו

רק אתמול נהרגה בתאונת דרכים סמוך לפלמחים עדי פרץ ז"ל, בת 23. נהג הרכב בו ישבה עדי נסע ככל הנראה כשהוא ללא רישיון בתוקף ותחת השפעת אלכוהול, ונמלט משוטרים שהורו לו לעצור במהלך מחסום מזדמן שערכו.

כעבור כמה מאות מקרים סטה נהג הרכב ממסלולו והתנגש בעוצמה במכונית שהגיעה בנתיב הנגדי. בתאונה נהרגה עדי במקום, נהג הרכב נפצע קשה, ואם ותינוקה בן 10 חודשים שהיו ברכב השני נפצעו באורח קל.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק