הטרגדיה הכפולה של משפחת פרץ

בקריית גת מתקשים לעכל את האסון שניחת עליהם אמש, לאחר שעדי פרץ בת ה-23 נהרגה בתאונה הקשה סמוך לפלמחים. הצעיר שנהג ברכב בו ישבה נמלט ממחסום משטרתי, ונהג ללא רישיון ותחת השפעת אלכוהול - עד שהתנגש ברכב שבא מולו. סבה של עדי ז"ל נהרג בתאונת דרכים לפני 30 שנה

המומים וכואבים: בני משפחתה וחבריה של עדי פרץ ז"ל, הצעירה בת ה-23 שנהרגה אמש בתאונת הדרכים הקטלנית סמוך לפלמחים, מתקשים לעכל את גודל האסון שפקד אותם. מחקירת המשטרה עולה כי הנהג שנסע לצידה ברכב, נמלט ממחסום משטרתי וגרם לתאונה - היה ככל הנראה שיכור וללא רישיון נהיגה בתוקף.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

עדי, שגדלה בקרית גת, היתה הבת הבכורה במשפחתה. אביה שהחזיק מוסך בבעלותו אף קרא למקום על שמה. בין עדי לאביה היה קשר הדוק במיוחד. "היא היתה בשבילו הכל", סיפרו קרובי משפחה לעיתון "ידיעות אחרונות". "הוא אהב אותה, שמר עליה וכל הזמן רק דאג שלא יקרה לה כלום", אומרים בעצב קרובי המשפחה. "עכשיו הוא לא מסוגל לעכל את מה שקורה לו", הוסיפו.

מרים שרון, שהייתה מרכזת השכבה בה למדה עדי ז"ל, סיפרה בשיחה עצובה ונרגשת עם חדשות 2 באינטרנט על נערה אהודה ומלאת שמחת חיים. "היא הייתה חכמה, נחושה ואסרטיבית", תיארה המורה. "תמיד ידעתי שהיא תשיג את שלה, מכיוון שהיא גרמה לי להשקיע מאמצים ואנרגיה כדי להגיע אליה. נקרע לי הלב ששמעתי את הבשורות הקשות", אמרה.

היכרותה של מרים עם עדי הייתה קרובה מאוד, בעיקר בשל תפקידה כמרכזת שכבה. "אתה נפגש עם הרבה תלמידים במהלך השנים, לשיחות קשות וכואבות מצד אחד, ומן הצד שני לשיחות ברגעי שמחה", אומרת מרים והוסיפה כי "התחושות בבית המשפחה קשות, המשפחה שבורה ומנסה לעכל את האובדן. חברים רבים של המשפחה ושל עדי מגיעים. אנחנו נעשה הכל כדי לחבק את המשפחה", סיכמה.

סבה של עדי נהרג בתאונת דרכים בשנות ה-70'

זוהי לא הפעם הראשונה בה טרגדיות של תאונות דרכים פוקדות את בני המשפחה. אביה של עדי, איבד את אביו - סבה של עדי - כשהיה בן 12 בלבד, בתאונת דרכים לאחר שמשאית התנגשה בו בזמן שנסע ברכב ליד צומת ביל"ו.

גם בבית הספר של עדי בקריית גת, תיכון חדש ע"ש יצחק רבין, קיבלו את הבשורה בהלם. "כשראיתי את השם שלה הבוקר בעיתון אמרתי לבעלי שהשם מוכר לי וגם הגיל יושב בדיוק על עדי שאני מכירה", סיפרו הבוקר במזכירות בית הספר בו למדה עדי. "בהתחלה בעלי אמר לי שזאת כנראה לא היא, אבל אחרי זמן קצר הבנתי שמדובר בעדי שלנו", היא מספרת.

הנהג נמלט ממחסום משטרתי

תאונת הדרכים בה נהרגה עדי אירעה אמש בכביש 4311 סמוך לפלמחים. הנהג, שנסע ככל הנראה במהירות ותחת השפעת אלכוהול, נמלט ממחסום משטרתי, איבד שליטה והתנגש ברכב בנתיב הנגדי.

מחקירת האירוע עולה כי הנהג, גבר בן 27 תושב יבנה, נהג במכוניתו סמוך ליציאה מחוף פלמחים. כאשר סימנו לו מתנדבי אגף התנועה לעצור הוא המשיך בנסיעתו והתחמק מהם. כמה מאות מטרים לאחר מכן, סטה הנהג ממסלול נסיעתו והתנגש מרכב שבא ממול. בתאונה נפצע הנהג באורח קשה, ונפגעו גם אם ובנה התינוק בן 10 חודשים שנסעו במסלול אליו סטה הנהג.

"יש עדי ראייה וממצאים רבים"

"פתחנו בחקירה ראשונית של נסיבות התאונה", סיפר רב-פקד שי מזרחי, ראש לשכת התנועה במרחב שפלה לחדשות 2 באינטרנט. "יש לנו עדי ראייה וממצאים רבים שנותרו בזירת התאונה". רפ"ק מזרחי הוסיף כי כרגע הנהג לא נעצר בשל העובדה שגם הוא נפצע קשה בתאונה. הנהג סובל משברים רבים בפלג גופו העליון. "אם אכן יתברר שהוא נהג בפסילה או תחת השפעת אלכוהול, נבחן את צעדינו", סיכם רפ"ק מזרחי.

צוות מד"א שהוזעק למקום התאונה, פינה את הנהג הפצוע לבית החולים "שיבא" תל השומר לקבלת טיפול רפואי. בנוסף פונו האם והתינוק שהיו מעורבים בתאונה לבית החולים לסדרת בדיקות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בפייסבוק מחדשות 2?