רוכבת אופניים ישראלית נהרגה באיטליה

תקלה בבלמים הובילה לתוצאות הקטלניות של טיול האופניים הספורטיבי של סיגלית כהן בת ה-39 משוהם. סיגלית יצאה עם חבריה לקבוצת הרכיבה כדי לעסוק בספורט שהיא כה אהבה באוויר הצח של אירופה, אך נהרגה לאחר שהתנגשה בעוצמה בעץ ושברה את המפרקת. היום בצהריים תנחת גופתה בישראל

תאונת אופניים קטלנית. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה ישראלית באיטליה: טיול האופניים של סיגלית כהן בת ה-39, תושבת שוהם, הסתיים ביום שני האחרון באסון כבד כאשר היא נהרגה כתוצאה מתאונת אופניים בעיר רימיני שבאיטליה, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

כהן, אם לשני ילדים בני 4 ו-10, יצאה לאיטליה יחד עם קבוצת הרכיבה הישראלית עמה נמנתה ולא תיארה לעצמה שהטיול יסתיים בנסיבות כה טרגיות. במהלך הרכיבה, כך עולה, הפסיקו בלמי האופניים לפעול וכהן החלה להידרדר במהירות ללא יכולת לעצור.

"זו הייתה ירידה תלולה מאוד, והיא הרגישה שהיא לא מצליחה לעצור", סיפרה כלנית רימון, חברתה של כהן לקבוצת הרכיבה. "כמו שעושים במקרים כאלה, היא הפילה את עצמה לתוך קבוצת שיחים לצד הדרך. אף אחד לא הבחין שבקצה השיחים היה עץ מוסתר והיא פגעה בו ושברה את המפרקת", הוסיפה. כוחות רפואיים שהגיעו להעניק לכהן טיפול רפואי קבעו את מותה במקום.

חבריה של כהן מספרים שלאחרונה היא עזבה את מקום עבודתה והקדישה את חיה לתחביב החדש והמלהיב. "היא התגלתה כרוכבת מדהימה ומאוד רצינית. עד כדי כך שהקבוצה שלנו בלבד כבר לא הספיקה לה והיא רכבה במקביל גם בקבוצות נוספות", סיפרה רימון.

גופתה של כהן תוטס היום לישראל וצפויה להגיע בשעות הצהריים. השגרירות הישראלית באיטליה היא שמטפלת בסידורי הטסת הגופה.