חשד: נהג בפסילה והרג את חברתו

הקטל בכבישים: צעירה בת 23 נהרגה בהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב ביציאה מחוף פלמחים, ונהג הרכב בו ישבה נפצע קשה. המשטרה חושדת כי הנהג ברח ממחסום משטרתי, סטה ממסלולו והתנגש ברכב בו נסעו אם ותינוק

ברח מניידת והתנגש בכרכב שבא ממול (חדשות 2)

ניסיון ההימלטות משוטרי התנועה הסתיים בצורה טרגית: צעירה בת 23 מקרית גת נהרגה בהתנגשות בין שני כלי רכב בכביש 4311 סמוך לפלמחים, לאחר שנהג הרכב בו נסעה נמלט ממחסום משטרתי וככל הנראה איבד שליטה והתנגש ברכב בנתיב הנגדי.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הנהג, גבר בן 27 תושב יבנה, נהג במכוניתו סמוך ליציאה מחוף פלמחים. כאשר סימנו לו מתנדבי אגף התנועה לעצור הוא המשיך בנסיעתו והתחמק מהם. כמה מאות מטרים לאחר מכן, סטה הנהג ממסלול נסיעתו והתנגש מרכב שבא ממול.

כתוצאה מההתנגשות נהרגה חברתו שישבה לצדו, והוא נפצע באורח קשה. בתאונה נפגעו גם אם ובנה התינוק בן 10 חודשים שנסעו במסלול אליו סטה הנהג. לטענת נציגי המשטרה עולה החשד כי הנהג הפוגע נהג בפסילה, ותחת השפעת אלכוהול.

"יש עדי ראייה וממצאים רבים"

"פתחנו בחקירה ראשונית של נסיבות התאונה", סיפר רב-פקד שי מזרחי, ראש לשכת התנועה במרחב שפלה לחדשות 2 באינטרנט. "יש לנו עדי ראייה וממצאים רבים שנותרו בזירת התאונה". רפ"ק מזרחי הוסיף כי כרגע הנהג לא נעצר בשל העובדה שגם הוא נפצע קשה בתאונה. הנהג סובל משברים רבים בפלג גופו העליון. "אם אכן יתברר שהוא נהג בפסילה או תחת השפעת אלכוהול, נבחן את צעדינו", סיכם רפ"ק מזרחי.

צוות מד"א שהוזעק למקום התאונה, פינה את הנהג הפצוע לבית החולים "שיבא" תל השומר לקבלת טיפול רפואי. בנוסף פונו האם והתינוק שהיו מעורבים בתאונה לבית החולים לסדרת בדיקות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בפייסבוק מחדשות 2?