חוף בצת: אדם ניסה להציל את חברו - וטבע

חלק מחוף בצת שבצפון מוגדר כחוף שאסור לרחצה מכיוון שבמקום אין מציל. שני בני אדם שנכנסו לרחוץ היום במים נסחפו במערבולות וטבעו. שניהם פונו בהפרש של מספר שעות במצב קשה לבית החולים בנהריה. באחד המקרים, טבע גבר בן 28 שניסה להציל את חברו מטביעה

שני מקרי טביעה בחוף בצת (חדשות 2)

שני בני אדם נפצעו היום קשה לאחר שטבעו בהפרש של מספר שעות בחוף בצת, צפונית לנהריה. באחד המקרים נכנס צעיר למים להציל את חברו שטבע, אך נסחף למערבולת וטבע בעצמו.

בשעות הצהריים הגיע גבר בן 32 תושב תל אביב עם משפחתו לביקור באזור. למרות שקטע החוף בו בחר לרחוץ היה אסור לרחצה מכיוון שבמקום לא נמצא מציל, הוא נכנס למים וכמעט שילם על כך בחייו. לאחר שעוברים ושבים שמו לב כי הוא טובע, נכנסו להצילו והזעיקו את מד"א. לאחר שנמשה מהמים הוא פונה במצב קשה לבית החולים בנהריה.

בשעות הערב, אדם נוסף כבן 28 טבע באותו חוף לאחר שניסה להציל את חברו שטבע. חברו חולץ ללא פגע בעוד שהוא נסחף במערבולת ולאחר שחולץ מהמים פונה גם הוא במצב קשה לבית החולים בנהריה.

"הים היה סוער במיוחד"

בת אל גואז, פרמדיקית של מד"א שטיפלה בבן ה-28 שטבע, סיפרה כי הים היום היה סוער במיוחד, ולמרות העובדה הזו נכנסו רבים לרחוץ בים. "בזמן שהייתו מתחת למים הוא בלע כמויות גדולות של מים ולכן טבע", אמרה.

רק הלילה טבע למוות צעיר בן 22, תושב תושב אשקלון, בחוף בר כוכבא בעיר לאחר שככל הנראה יצא לשחייה לילית. בשעות הלילה החלו חיפושים אחריו לאחר שהתקבל דיווח על כך שנכנס לים ולא יצא. הבוקר, נפלטה גופתו אל החוף. משטרת אשקלון פתחה בחקירת האירוע.