צעיר טבע למוות בחוף באשקלון

למרות שידע שהים מסוכן, החליט צעיר בן 22 מאשקלון לצאת לשחייה לילית בחוף בר כוכבא - וטבע למוות. לצוות נט"ן שהגיע למקום לא נותר הרבה והוא נאלץ לקבוע את מותו במקום. אתמול בלילה התלוננו בני משפחתו של הצעיר שנעלם וכוחות משותפים של המשטרה ואזרחים פתחו בסריקות אחריו

הצעיר התעלם מכך שהים מסוכן בלילה, וטבע. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה באשקלון: צעיר בן 22, תושב העיר, טבע הלילה בחוף בר כוכבא לאחר שככל הנראה יצא לשחייה לילית. הלילה החלו חיפושים אחריו לאחר שהתקבל דיווח על כך שנכנס לים ולא יצא. הבוקר, כאמור, נפלטה גופתו אל החוף. משטרת אשקלון פתחה בחקירת האירוע.

"אתמול בלילה קיבלנו פנייה מבני המשפחה שידעו כי הוא נכנס לים והתחלנו בחיפושים אחריו", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט דוברת מרחב לכיש פקד מיטל גרף. "מייד החלנו לחפש אחריו עד שהיום בבוקר הגופה נפלטה לחוף", הוסיפה גרף.

ממד"א נמסר כי ההודעה על מציאת הגופה התקבלה סמוך ל-7:30 בבוקר. צוות נט"ן שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר. לדברי המשטרה, אין חשש לפלילים או למעשה התאבדות וככל הנראה מדובר בתאונה של צעיר שיצא לשחייה לילית, תוך כדי שהוא מתעלם מכך שהים מסוכן וגלי, נקלע למערבולת וטבע.

לפני שבועיים: נער בן 13 טבע למוות

רק בתחילת החודש טבע למוות נער בן 13 בפארק המים "גני חוגה" שליד בית שאן - לנגד עיניהם של חבריו.

מחקירת האירוע עולה כי הצעיר הגיע בשעות הבוקר יחד עם קבוצת תלמידים מהישיבה בה הוא לומד ל"יום כיף" בפארק. במהלך הבילוי נכנסו הנערים לבריכה, שעומקה כ-1.3 מטרים בלבד, ואז אירע האסון.

חבריו של הנער הבחינו כי הוא במצוקה והזעיקו מיד את המציל שמשה אותו מהמים. צוות מד"א גלבוע שהוזעק למקום ביצע בו פעולות החייאה ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים "העמק" בעפולה, שם נקבע מותו בתום מאמצים ממושכים לנסות לייצב את מצבו.

"לא ברור כיצד הוא טבע", אמר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק דימה רווה, ממלא מקום מפקד תחנת משטרת בית שאן. "כל הבריכות בפארק הן בעומק מרבי של 1.3 מטרים ובמקום היו נוכחים חבריו וצוות הישיבה בה הוא לומד".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק