דיווח באנגליה: אברהם גרנט חתם בווסטהאם

כלי תקשורת באי הבריטי מדווחים כי המאמן הישראלי חתם ל-3 עונות בקבוצה הלונדונית, שמשחקת בליגה הבכירה. הוא ירוויח 1.3 מיליון ליש"ט לעונה

גרנט. ימשיך באנגליה? (חדשות 2)

יישאר באנגליה? מאמן הכדורגל הישראלי אברהם גרנט חתם בקבוצת הכדורגל האנגלית ווסטהאם ויאמן את הקבוצה בשלוש השנים הקרובות - כך מדווחים הבוקר מספר כלי תקשורת באי הבריטי. על פי הדיווח, ישתכר גרנט 1.3 מיליון ליש"ט בעונה.

העיתון "דיילי מייל" דיווח כי גרנט קיבל את ההצעה שעות מספר לאחר הפסדה הכואב של קבוצתו פורתסמות' 1:0 לצ'לסי, בגמר הגביע האנגלי השבוע. על פי הדיווח, הקבוצה הלונדונית המשחקת בליגה הבכירה צפויה להודיע בימים הקרובים על מינויו הרשמי.

עשה את הבלתי צפוי

גרנט, שאימן בעבר את צ'לסי והגיע עמה לגמר ליגת האלופות, מונה במהלך העונה האחרונה למאמנה של פורתסמות', שסבלה מקשיים כלכליים ומוקמה במקום האחרון בליגה האנגלית הראשונה. עד מהרה הפך לחביב הקהל, במיוחד לאור היכולת שהפגינו שחקניו תחת שרביטו וההעפלה לגמר הגביע האנגלי - בניגוד לכל הציפיות באנגליה.

למרות היכולת המשתפת לא הצליח גרנט למנוע את ירידתה של פורתסמות' לליגת המשנה, והשבוע גם הפסיד את הגביע האנגלי לקבוצתו הקודמת. אם הדיווחים אכן מהימנים, יקווה גרנט לצאת לדרך חדשה בווסטהאם בעונה הבאה.