האזרח שהציל בת 3.5 שנפלה לכביש ממכונית - משחזר

הוא לא האמין למראה עיניו כשראה דלת של מכונית נפתחת וממנה ילדה עפה החוצה ונחבטת בכביש. "היא הייתה כמו פינג פונג", מספר לחדשות 2 יעקב פדידה, שהבהיל את הילדה לבית החולים כשהוא מגואל בדמה

דמיינו לעצמכם מצב שבו אתם נוסעים מאחורי מכונית, הדלת נפתחת וילדה קטנה עפה מרכב החוצה ונחבטת בכביש, כשאביה הנהג כלל לא שם לב לכך. זה בדיוק מה שקרה אתמול ליעקב פדידה סמוך לטבריה.

"עמדתי ברמזור כשהייתי בדרך לטיילת", מספר פדידה שהציל את הפעוטה. "שני כלי רכב. מצד שמאל שלי הגיע ואן אפור. באותו הרגע נפתחה הדלת וילדה נתפסה בחגורת הבטיחות וכמו פינג פונג היא עפה לרצפה.

פדידה מבין שיש חשד לרשלנות פושעת מצד האבא, כיוון שהילדה לא הייתה קשורה בכיסא בטיחות, אך הוא מוסיף כי הוא "בטוח שהאבא מסכן ועדיין לא מבין מה קרה".

"כשראיתי את הילדה מוטחת בכביש מיד עצרתי את הרכב, רצתי לשם וחטפתי אותה מהכביש". לדברי פדידה, רק לאחר שצעק לאב ונופף לו בידיו – האב עצר ושם לב לבתו שנפלה.

פדידה גילה אזרחות טובה והחיש את הילדה לבית החולים כשכולו מכוסה בדמה. "כל מה שמעניין אותי עכשיו זה לדעת מה שלום הילדה ולדעת שהכול בסדר".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

משטרת העמקים חוקרת חשד לרשלנות ההורים

הוריה של הילדה, תושבי טבריה נסעו אתמול ברחבי העיר כשלפתע נפתחה הדלת האחורית במכונית. הילדה, שישבה במושב האחורי, נפלה אל הכביש ונפגעה באורח קל-בינוני.

הילדה קיבלה טיפול ראשוני במרפאה, אולם עקב הפציעה הצוות הרפואי החליט להעביר אותה לבית החולים פוריה. במקביל לטיפול הרפואי, הוזעקו שוטרים למקום על מנת לבדוק את נסיבות המקרה. כשההורים המבוהלים הגיעו לבית החולים, המתינו להם שם שוטרי מרחב העמקים שפתחו בחקירה. הוריה של הילדה נלקחו גם הם לתשאול על מנת לבדוק מה גרם לעיכוב בפינוי הילדה.