דרמת ענק בסיום עונת הכדורגל: הפועל ת"א אלופה - צפו בשערים שהביאו אליפות

המחזור ה-35 והאחרון של ליגת העל בכדורגל הסתיים בדרמה ענקית: הפועל תל אביב מחזיקת הגביע זוכה גם באליפות בשער דרמטי בתוספת הזמן. צפו בשערים שהביאו לאדומים את האליפות

גבירותיי ורבותיי, מהפך! ערב מחזור הנעילה של העונה בליגת העל בכדורגל, הפועל ת"א ידעה שסיכוייה לזכות באליפות נמוכים כאשר היא חייבת לנצח בטדי את בית"ר ירושלים ולקוות למעידה של מכבי חיפה בבלומפילד מול בני יהודה - אך בסוף דרמה אדירה בשני המגרשים צלחת האליפות נדדה מהכרמל אל התל אביבים באדום.

זה התחיל ביתרון 0:1 של הפועל על בית"ר שהספיקה להשוות ל-1:1 לפני המחצית הראשונה בטדי. נמשך ב-0:1 של בני יהודה על חיפה בדקה ה-51. אחר כך הגיעה החמצת הפנדל של האדומים מתל אביב ובדקה ה-75 בבלומפילד חיפה הישוותה ל-1:1.

במצב הנוכחי האליפות נשארה של הירוקים, אך אחרי דקות ארוכות של חרדה בשני המגרשים במקביל, הגיעה הדקה ה-92 בטדי, בה כבש ערן זהבי את שער הניצחון, ולאחר שחיפה נפרדה רק ב-1:1 מבני יהודה - ניתן האות לחגיגות האליפות של אלי גוטמן ושחקניו שהשלימו דאבל לאחר שזכו בגביע.

מכבי חיפה, שהיתה תלויה בעצמה, שמטה את האליפות ברגע האחרון. שחקניה ואוהדיה של חיפה נותרו דקות ארוכות בהלם וימלאו את הדרך צפונה בלא מעט דמעות. יהיו שיגידו כי שיטת הקיזוז לקחה מהם את האליפות, אך בסופו של דבר היכולת של הפועל בשלבים המכריעים של העונה הביאה את התואר אליהם בצדק גמור.

בצד האדום יכולים להתחיל בחגיגות ולפתוח את השמפניות לקראת הופעה בעונה הבאה במפעל היוקרתי בעולם הכדורגל - ליגת האלופות.