בת 3.5 נפלה לכביש - ההורים המשיכו בנסיעה

תושב טבריה שהלך באחד הרחובות בעיר, הבחין לפתע בילדה בת 3.5 שנפלה לכביש ממכונית נוסעת. בלי לבזבז זמן יקר, הוא פינה אותה לביה"ח פוריה כשהיא סובלת מפגיעות בינוניות. מספר מטרים לאחר מכן הבחינו הוריה במתרחש ועצרו את המכונית. כשהגיעו לבדם לביה"ח - פגשו את השוטרים

חדר המיון בטבריה, ארכיון (חדשות 2)

משטרת העמקים חוקרת חשד לרשלנות חמורה של הורים מטבריה: הורים לילדה בת 3.5 מטבריה נסעו היום ברחבי העיר כשלפתע נפתחה הדלת האחורית במכונית. הילדה, שישבה במושב האחורי, נפלה אל הכביש ונפגעה באורח קל-בינוני.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אזרח שעבר במקום הבחין בילדה שהתגלגלה על הכביש וחש לעזרתה. הוא הספיק לגיע אליה ולפנות אותה למרפאה הסמוכה, שעה שהוריה המשיכו בנסיעה.

כעבור מספר מטרים הבחינו ההורים בחסרונה של בתם ועצרו את המכונית. במבט לאחור, ראו את האיש שנשא את הפעוטה על ידיו ורצו אחריו לכיוון המרפאה.

הילדה קיבלה טיפול ראשוני במרפאה, אולם עקב הפציעה הצוות הרפואי החליט להעביר אותה לבית החולים פוריה. במקביל לטיפול הרפואי, הוזעקו שוטרים למקום על מנת לבדוק את נסיבות המקרה. כשההורים המבוהלים הגיעו לבית החולים, המתינו להם שם שוטרי מרחב העמקים שפתחו בחקירה. הוריה של הילדה נלקחו גם הם לתשאול על מנת לבדוק מה גרם לעיכוב בפינוי הילדה.