אלפי רצים יצאו הבוקר למרתון ת"א

אופני יד, רצי מרתון אמיצים ואלה שלא הרגישו מספיק בכושר לריצה השלמה והסתפקו בחצי המרתון או מרוץ קצר של 4.2 ק"מ - כל אלו זינקו הבוקר במרתון ת"א וינסו להשלים את האתגר למרות החום הכבד. אברהם מלכות בן ה-35 הוא הזוכה במקום הראשון בריצת המרתון. הצטרפו לשידור החי ממרוץ אופני היד

אברהם מלכות בן ה-35 מקבוצת רצי "רמת השרון" הוא הזוכה הגדול של המרתון בתל אביב שנערך היום בעיר. הוא סיים את הריצה בשעתיים ו-46 דקות. השרב הכבד ששרר בחוץ גרם לכמה רצים להתעלף והם קיבלו טיפול רפואי למקום.

בשעה זו ממשיכים ברחובות תל אביב המקצים הנוספים במרתון השנתי של העיר בהשתתפות מאות רצים ורוכבי אופניים מרחבי הארץ. שידור חי של המרוצים מועבר כעת כאן בחדשות 2 באינטרנט ובשירות הכוכבית (*22) בטלפון הסלולרי.

אלפי רצים ורוכבי אופני יד זינקו מנקודת הפתיחה בגני יהושע, לאחר שהוזנקו על ידי ראש העירייה רון חולדאי, והם מתחרים כעת במקצים השונים. בעקבות המרתון נאסרה חניה ברחובות בהם עוברים המשתתפים והתנועה במקום תחסם לסירוגין.

בשעה 5:40 הוזנקו כ-100 המשתתפים במקצה אופני היד, אופניים בעלי שלושה גלגלים המופעלים באמצעות הידיים. חמש דקות לאחר מכן הצטרפו אליהם גם 550 הספורטאים האמיצים והחסונים שירוצו לאורך 42.195 קילומטרים, וזאת למרות השרב הכבד.

ב-6:30 הוזנקו 2,250 המשתתפים שלא היה להם את האומץ והכושר הדרוש למרתון השלם והם "מסתפקים" בריצת חצי המרתון. ב-7:00 זינקו 5,500 משתתפי רבע המרתון וב-8:30 יצאו לדרך 2,000 המשתתפים בריצה ל-4.2 ק"מ.