כרעה ללדת - ונעזרה בניידת המשטרה להגיע לחדר לידה

תושבת י-ם כרעה ללדת באמצע הקניות בסופר. כדי להתגבר על הפקקים הקשים בחגיגות יום ירושלים בבירה, נעזרו היולדת ובעלה בניידת זיהוי פלילי שחנתה בסמוך. "השוטרים העלו אותנו לניידת והסיעו אותנו מהר ובבטחה לבית החולים", סיפר הבעל הנרגש. בבוקר נולד הבן בריא ושלם

סיפור כזה לא קורה כל יום: בעוד ההמונים חוגגים את יום ירושלים, תושבת העיר כרעה ללדת באמצע הקניות בסופר ונזקקה להגיע מהר ככל שניתן לבית החולים. כדי לעקוף את הפקקים הארוכים בכניסה וביציאה מעיר הבירה, נעזרו היולדת ובעלה בלא אחר מאשר ניידת זיהוי פלילי שחנתה בסמוך. קציני המשטרה פילסו את דרכם דרך הפקקים, הגיעו לבית החולים ואפשרו את הלידה המוצלחת.

האירוע התרחש במהלך חגיגות ערב יום ירושלים. "קנינו בסופר, כשאשתי החלה לקבל צירים רציניים ובאמצע גם ירדו לה המים", שיחזר היום בעלה של היולדת בשיחה עם חדשות 2. "כל העיר הייתה פקוקה לגמרי והיינו צריכים להגיע במהרה לבית החולים. ראיתי שני חבר'ה נחמדים של ניידת זיהוי פלילי שהייתה במקום, שאלתי אותם אם הם בתפקיד ואז ביקשתי מהם לעזור לנו".

לדבריו, שני השוטרים הסכימו לסייע מיד. "הם העלו אותנו לניידת והסיעו אותנו מהר ובבטחה לבית החולים. אחרי 15 שעות צירים היה אפשר לברך על המוגמר. היום בבוקר נולד לנו בבוקר, ברוך השם בריא ושלם".

בזמן האירוע - הועבר הדיווח ברשת הקשר

פקד גיא התשואל, קצין זיהוי פלילי, מרחב מוריה במשטרת ירושלים מספר בשיחה לחדשות 2 באינטרנט על האירוע יוצא הדופן שהוא לא נתקל בו בדרך כלל במסגרת עבודה בזיהוי הפלילי: "הייתי בניידת יחד עם שוטר כאשר פנה אלי בחור נרגש ושאל אם אנחנו בתפקיד, הוא אמר לי שאשתו ברכב בתהליך של לידה". בעוד הקצין מסייע ליולדת ובעלה לפלס את דרכם בפקקים בירושלים, הועבר דיווח לרשת הקשר על האירוע.

"מדי פעם עצרתי כדי לוודא שהאישה בסדר, וכשהגענו לבית החולים הוצאתי את האישה מהרכב והכנסתי אותה לחדר לידה. הבוקר קיבלתי את ההודעה המשמחת שנולד לבני הזוג תינוק", סיפר פקד התשואל. כעת יהיה מעניין לדעת אם כשיגדל הילד - ירצה להיות שוטר.