2 רוכבי אופנוע נהרגו בנתניה

הקטל בכבישים נמשך: שני רוכבי אופנוע התהפכו בדרך דגניה שבאזור התעשייה בנתניה. בתחילה פונו הפצועים לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, אך למרות מאמצי ההחייאה נאלצו הרופאים לקבוע את מותם. למקום הגיעו בוחני אגף התנועה שחוקרים את נסיבות התאונה

2 הרוגים בתאונת אופנוע, ארכיון (חדשות 2)

עוד תאונת דרכים קטלנית: שני רוכבי אופנוע נהרגו הלילה לאחר שהתהפכו ברחוב דגניה שבאזור התעשייה בנתניה. צוותי מד"א של מרחב שרון שהגיעו למקום מצאו את השניים על הכביש כאשר הם במצב קשה.

לאחר ניסיון לייצוב מצבם בשטח הועברו השניים לבית החולים בילינסון שבפתח תקווה כשהם מונשמים, אך חרף מאמצי ההחייאה, נאלצו הרופאים בבית החולים לקבוע את מותם.

בוחני אגף התנועה שהגיעו למקום ממשיכים לחקור את נסיבות התאונה. מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה האופנוע החליק מסיבה שאינה ברורה, ובתאונה לא היה מעורב כלי רכב אחר.

בסוף השבוע: 4 הרוגים בכבישים

בשלוש תאונות דרכים שאירעו בסוף השבוע נהרגו 4 בני אדם. בגלבוע נהרגה הודה אגברייה מהכבר מושרייפה, לאחר שסטתה מנתיבה עם רכבה לשוליים, וכאשר חזרה עם רכבה לכביש, היא התנגשה בעוצמה ברכב שהגיע ממול.

בתאונת דרכים נוספת בליל שישי בין ערד לים המלח נהרגו שני בני אדם בשנות ה-20 לחייהם. מחקירה ראשונית של התאונה הקטלנית עולה כי נהג המכונית הפרטית, שנסע מכיוון ערד לים המלח, יצא לעקיפה בקטע כביש בו ישנו קו הפרדה לבן רצוף והתנגש באוטובוס.

ההרוג הרביעי בסוף השבוע היה רוכב אופנוע, שנהרג בתאונת דרכים בכביש 4 לכיוון דרום, בין אשדוד ליבנה. מהחקירה הראשונית עלה כי האופנוען פגע במכונית שנסעה בנתיב שלצידו מסיבה שאינה ברורה, ואז התנגש במעקה הבטיחות ונהרג במקום. נהג הרכב נפצע קל.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק