הבית נשרף כליל - הילדים הספיקו לברוח

נס גדול במושב שובה שבנגב המערבי. למרות ששלושה בתים נשרפו כליל עקב דליקה שפרצה במחסן שמנים ודלקים הסמוך אליהם, איש לא נפגע. לכבאים לקח זמן רב להשתלט על השריפה בשל הרוחות העזות שנשבו במקום והטמפרטורות שחצו את קו ה-40 מעלות

השרב הכבד שפקד אותנו היום גרם לשריפות רבות ברחבי הארץ. דליקות פרצו במהלך היום בחיפה, בסכנין ובאזורים נרחבים ברמת הגולן, אך ללא ספק השריפה שגרמה לתוצאות החמורות ביותר פרצה במושב שובה שבנגב המערבי.

דליקה שפרצה במחסן של שמנים ודלקים העלה באש שלושה בתים שנשרפו כליל. בעקבות הדליקה גם פונו כל תושבי המושב מבתיהם. עדיין לא ברור מה גרם לדליקה במחסן השמנים, ולאחר כיבוי השריפה החלו גורמי הכבאות והמשטרה לחקור את נסיבות השריפה.

בן בובליל שביתו עלה היום באש, סיפר כי הוא ברח יחד עם שני הרכבים מהבית, ונירה בובליל סיפרה כי בנותיה היו בהיסטריה גדולה אבל למרבה המזל הן חולצו ללא פגע מבתיהן. "מזל שלא קרה אסון גדול יותר", אמרה.

בשל הרוחות העזות והטמפרטורות שהגיעו אל מעל ל-40 מעלות, התקשו הכבאים להשתלט על השריפה ובשלב מסוים הם נאלצו להקפיץ לעזרתם כבאית צבאית מבסיס חיל האוויר בחצרים. במהלך פעולות הכיבוי נפצע אחד הכבאים קל משאיפת עשן, ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.