נהג בפסילה, סטה לנתיב הנגדי - וגרם למות נהג אחר

אם רק היה מורד גראמנה בן ה-21 ממקבלה מפקיד את רישיון הנהיגה שלו במשטרה, כפי שנדרש עקב עבירות התנועה הרבות והחמורות שביצע, ניתן היה למנוע את התאונה הקטלנית היום בשעות אחר הצהריים. עם זאת, זה לא קרה וגראמנה גרם למותו שלו ושל אדם נוסף, תושב הכפר סנדלה

האם ניתן היה למנוע את התאונה הקטלנית סמוך לעפולה? אתמול בערב התברר כי הנהג שאחראי לתאונת הדרכים הקשה ביציאה מהעיר לכיוון צומת יזרעאל, מורד גראמנה בן ה-21 ממקבלה, הוא פסול נהיגה בגין עבירות תנועה חמורות שביצע בשנה האחרונה - אך בכל זאת הוא המשיך לנהוג.

למרות שבעבר נדרש גראמנה להפקיד את רישיונו במשטרה בגלל שלל עבירות התנועה שעיטרו את גיליון ההרשעות שלו, הוא החליט לצפצף על החוק ולהמשיך לנהוג בכל זאת - עד שהיום הרג אדם אחר, פצע שניים קשה ובינוני ונהרג בעצמו.

התאונה הקטלנית התרחשה אתמול בשעות אחר הצהריים, לאחר שרכבו של גראמנה סטה מנתיבו והתנגש חזיתית בעוצמה ברכב שהגיע מולו בנתיב הנגדי, בו נסע עומרי אמאם בן ה-27 מהכפר סנדלה.

מעוצמת ההתנגשות נהרגו במקום גראמנה ואמאם. בנוסף נפגעו בתאונה גבר כבן 40 שנפצע באורח קשה ופונה במסוק עם פגיעות ראש קשות כשהוא מונשם ומחוסר הכרה, ואדם נוסף שנפצע בינוני ופונה לבית החולים "העמק" בעפולה.

"רכב אחד נזרק לצד הכביש והתהפך, הרכב השני נשאר על הכביש כשממנו חילצו שני צוותי כיבוי אש את ההרוג שהיה לכוד בפנים", סיפר לחדשות 2 מיקי כהן, קצין מבצעים של מכבי האש עמק יזרעאל. "ברכב שהתהפך היה הרוג נוסף, פצוע קשה ופצוע בינוני. מסוק מד"א חילץ את הפצוע קשה והעביר אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק