צפו: רכב נפל לתוך בור מים בעומק 2 מטרים באשדוד

מה הייתם עושים אם פתאום באמצע היום הייתם נופלים עם הרכב לתוך בור מלא במים מעופשים? זה בדיוק מה שקרה לשירלי, תושבת אשדוד, שרק רצתה להסיע את בתה - אלא שהנסיעה נגמרה בתוך בור מים בעומק 2 מטרים, ועם הרבה מזל - ללא נפגעים. "חשבתי שזאת רק שלולית קטנה, ואז נפלתי", היא משחזרת. כך זה נראה

"חשבתי שזאת רק שלולית קטנה, אבל אז הרגשתי שהרכב נופל" – כך משחזרת שירלי, תושבת אשדוד, את האירוע שבו נפלה אתמול בשעות הצהריים עם רכבה לתוך בור מים באמצע הרחוב.

לפנות בוקר נפער בור ענק באמצע הכביש בלב רובע ח' באשדוד, כתוצאה מפיצוץ שאירע בצינור מים. אנשי העירייה תיקנו את הבור באופן זמני, אבל הוא נפער מחדש, התמלא במים מעופשים והיה זה רק עניין של זמן עד שאחד הנהגים ימצא את עצמו בתוך הבור.

"לקחתי את הבת שלי לחברה שלה ש גרה באזור", מספרת שירלי, הנהגת ההמומה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "ראינו שבמקום היה פיצוץ של מים, אבל תיארתי לעצמי שזאת בסך הכל שלולית קטנה, לא היה מחסום או שלט שיורה אחרת. התקדמתי בזהירות ופתאום הרגשתי שהרכב נופל. הבת שלי וחברה שלה חטפו מכות יבשות וגם אני נחבטתי מהסיטואציה".

הנהגת: "זו הייתה תושיה של אמא"

"אם לא הייתי יוצאת מהר מהרכב, הייתי שוקעת יחד עם הרכב", מציינת הנהגת שנפלה לבור. "וככה אני רואה את ה'צוללת' הכחולה שלי צוללת, לעומק של כמעט 2 מטרים".

שירלי מסבירה כי האינסטינקטים האמהיים שלה נכנסו לפעולה. "זאת הייתה תושייה של אמא, ברגע האמת הבת שלי נכנסה ללחץ של הלחץ אבל לקח לי שנייה לחלץ את הילדה, יחד עם בחור נחמד בשם מישל שהגיע למקום מהר מאד ועזר בחילוץ".

למרות שהאירוע הסתיים בהרבה מזל, הנהגת חשה כי לקח זמן רב מדי עד שהגיעו לעזור לה. "הבחור הנחמד שהגיע לעזור התקשר למשטרה ב-14:22 ורק ב-14:45 הגיעו מהעירייה לעזור לטפל בעניין המים במקום ולחלץ את הרכב שלי עליו השלום", אומרת שירלי. "הפיצוץ היה ידוע מ-4 וחצי בבוקר, והם תיקנו אותו ב"פלסטר" דבר שגרם לכך שהבור ייפער שוב. תיקנו את הבור על הפנים ובסוף אני אכלתי אותה".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק